پیگیر ساخت مجتمع پزشکان هستیم/ مالکیت زمین با راه و شهرسازی است

آخرین ویرایش در:
رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه پیگیر ساخت مجتمع پزشکان هستیم گفت: زمین در نظر گرفته شده برای این مجتمع، در بلوارامام(ره) شهرک شهید مدنی واقع شده است.

 

کامران گردان در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به  اینکه پیگیر ساخت مجتمع پزشکان در همدان هستیم گفت : به دنبال این هستیم که در بلوار حضرت امام (ره) شهرک شهید مدنی این مجمتع ساخته شود.

وی با بیان اینکه در بلوار امام (ره) یک زمین خوب برای ساخت این مجتمع وجود دارد گفت: مالکیت آن برای راه و شهرسازی است.

رئیس شورای شهر همدان گفت: راه و شهر سازی نیز تمایل همکاری در این موضوع را دارد.

گردان در ادامه افزود: اگر مسئله مالکیت آن قسمت با راه و سهرسازی حل شود یک مجتمع توسط شهرداری ساخته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مجتمع که به شکل یک پارک بزرگ خواهد بود که دور آن مطب پزشکان، داروخانه و مجمتع های رفاهی و رستوران ها برای بیماران استان های همجوار خواهد بود.

رئیس شورای شهر همدان گفت: کمیسیون فرهنگی و عمرانی پیگیر این موضوع هستند پیشنهاد ها نیز داد شده، اما این اتفاق زمان بر خواهد بود ولی زمینی که به عنوان شهرک پزشکان در نظر گرفته شده است ،جای مناسبی است.

گردان ادامه داد: اگر این قسمت تبدیل به شهرک پزشکان شود از ملایر و کرمانشاه توسط کمربندی ها دسترسی آسان وجود خواهد داشت و با توجه به برداشته شدن چراغ ها در کمربندی دوم کم تر از ۱۰ دقیقه از اطراف شهر می توان به مجتمع پزشکان دسترسی داشت.

وی افزود: این مجمتع درآمد پایداری نیز برای شهردای خواهد بود و برای پزشکان نیز بسیار بهتر خواهد شد.

رئیس شورای شهر همدان گفت: این زمین از نظر موقعیت مکانی نیز در پایین دست شهرک اندیشه و در کنار بلوار امام(ره) قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

آخرین مطالب