پیام نماینده ولی فقیه در استان بمناسبت گرامیداشت هفته دولت:

دولت مردان به طور شبانه روزی در خدمت مردم و حل مشکلاتشان باشند

آیت الله شعبانی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت با صدور پیامی روحیه بزرگوارانه مردم عزیز را تکلیفی بر تک تک دولت مردان در هر رتبه و مقامی واجب دانست که شبانه روزی و مستمر در خدمت مردم و حل مشکلات ایشان با نگاهی عدالت محور باشند.

به گزارش عصر همدان، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی نماینده ولی در استان و امام جمعه همدان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت پیامی صادر کردند.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

هفته دولت فرصتی مغتنم است تا از خدمات ارزشمند مدیران، کارکنان و فعالان بخش های مختلف دولت قدردانی شود و البته مردم نیز با دستاوردها و خدمات نظام اسلامی آشنا شوند.

از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، استکبار جهانی به سرکردگی دولت ظالم امریکا با دروغ پراکنی و تبلیغات گسترده سعی بر القا ناکارامدی و ناتوانی نظام اسلامی داشته و توفیقات بزرگ نظام را ناچیز جلوه دهد و بویژه در سال های اخیر با افزایش تحریم های ظالمانه و غیرقانونی اقتصادی سعی در فشار به مردم و ناامیدی ایشان داشته است.

مردم شریف ایران اسلامی به سبب پیمانی که با خدا و شهدا و امام( ره) بسته اند صبورانه مشکلات و کاستی ها را تحمل و البته سربلندانه مسیر پیشرفت و عزتمندی ایران اسلامی را طی نموده اند. لذا روحیه بزرگوارانه مردم عزیز این تکلیف را بر تک تک دولت مردان در هر رتبه و مقامی واجب می کند که شبانه روزی و مستمر در خدمت مردم و حل مشکلات ایشان با نگاهی عدالت محور باشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تمامی شهدای دولت از زحمات خادمان مردم بویژه استاندار محترم همدان و مجموعه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی استان قدردانی نموده از خداوند متعال توفیق همگان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) تحت زعامت رهبری معظم انقلاب مسئلت دارم.

حبیب الله شعبانی موثقی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

آخرین مطالب