در آستانه ی فرارسیدن ایام عزای سیدالشهدا؛

مکان‌های روباز برای برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم در نهاوند آماده‌سازی می شوند+تصاویر

در آستانه ماه عزای حسینی تعدادی از هیئت‌های نهاوند برای برگزاری مراسم عزاداری در حال آماده‌سازی مکان‌های روباز طبق دستورات ستاد مقابله با کرونا هستند.

به گزارش عصر همدان، ماه محرم که فرامی‌رسد، دل‌های عاشقان اهل‌بیت حال و هوای دیگری دارد و به‌رسم هرساله مردم خود را برای اقامه عزاداری آماده می‌کنند؛ امسال با توجه به شرایط کرونایی کشور، هیئت‌ها خود را برای برگزاری عزاداری با عمل به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا آماده می‌کنند.

هیئت‌های نهاوند خود را ملزم به رعایت دستورات بهداشتی می‌دانند و همواره نشان داده‌اند که پای‌کار بوده و این موضوع را در انجام چندین مرحله کمک مومنانه نشان دادند.
ستاد مقابله با کرونا امسال برای عزاداری‌ها پروتکل‌هایی معین کرده است و سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند نیز این دستورات را به هیئت‌ها ابلاغ کرده و جلسات توجیهی برگزار کرده است.

یکی از الزامات ستاد کرونا، برگزاری مراسم عزاداری در مکان‌های روباز است که هیئت‌های نهاوند نیز این روزها،به دنبال برگزاری جلسات عزاداری، با رعایت این پروتکل ها بوده و روزهاست که سخت مشغول کارند تا مراسم ها به نحو احسن،طیق دستورالعمل ها برگزار شود.

جوانان مؤمن هیئات مذهبی نهاوند با نصب پرچم عزا و پارچه‌های سیاه در مدارس، محل برگزاری عزاداری‌ها و مکان‌های تعیین‌شده عشق با سالار شهیدان را به همگان نشان می‌دهند.
در ادامه تصاویری از آماده‌سازی مکان‌های عزاداری در نهاوند را مشاهده می‌کنید.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/س

آخرین مطالب