بیشترین بازدیدها

یادداشت

عصر همدان گزارش می دهد؛

برگزاری دو نمایشگاه بین المللی کشاورزی در همدان

هفدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مرغداری، دامپروری و شیلات در استان همدان برگزار می شود.

به گزارش عصر همدان، صنعت کشاورزی و حوزه های مرتبط با آن را می توان یکی از مهمترین صنایع تولیدی در استان همدان به شمار آورد؛ چرا که به دلیل آب و هوای مناسب، امکان پرورش اکثر گیاهان در این منطقه کوهستانی وجود دارد.

وجود زمین های حاصلخیز، آب ها و چشمه ها در گوشه و کنار کوهستان الوند، باعث تبدیل کشاورزی به عنوان شغل دوم بیشتر مردم شده و از این رو همدان را میتوان به عنوان قطب بیشتر محصولات کشاورزی نام برد .

آشنایی کشاورزان و دامپروران با نهاده ها و ماشن آلات و سیستم های آبیاری و کشت های گلخانه ای، یکی از مهمترین الزامات جهاد کشاورزی در این استان است؛ به همین سبب، هفدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی در همدان برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف توسعه و ارتقا دانش کشاورزان و آشنایی هرچه بیشتر افراد دخیل در این حوزه با دانش روز و آخرین فناوری‌های موجود، از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ مردادماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی همدان برگزار خواهد شد.

۵۰ واحد مشارکت کننده در این نمایشگاه حضور داشته و ۱۴ استان، از جمله تهران، خراسان، اصفهان،لرستان، آذربایجان های شرقی و غربی، قم، مرکزی، مازندارن، قزوین، خوزستان، کردستان، سمنان و یزد، دستاوردهای خود در حوزه کشاورزی را به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب