بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور:

تسهیلات روستایی جذب شده در استان همدان بسیار مناسب است

محمد امید به وضعیت جذب منابع تسهیلات روستایی اشاره کرد و گفت: استان همدان و ملایر بهترین جذب را از منابع تسهیلات روستایی دارند و ۳۰ درصد بالاتر از سقف جذب کرده اند و فرصت های خوبی در استان ایجاد شده است.

 

به گزارش عصر همدان؛ محمد امید در جمع خبرنگاران با اشاره به گزارش‌های ارائه‌شده در رابطه با استان همدان بیان کرد: با توجه به این گزارش‌ها برنامه‌ریزی خوبی در عرصه کارهای اقتصادی انجام‌شده است.

امید افزود: استان همدان در بحث شهرک‌های صنعتی تخصصی یک الگو برای کشور است و شهرهای استان نیز می‌تواند الگویی برای اشتغال در کشور باشند.

وی با اشاره به بازدیدهای انجام‌شده در ملایر اشاره کرد و گفت: ملایر دارای ظرفیت بالایی در مبل، پوشاک و مرواربافی است و در این‌ها هرکدام به چندین کشور صادرات دارند که نشان از ظرفیت بالای شهرستان در تولید را دارد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور بابیان اینکه محصولات مختلف در بخش کشاورزی ملایر نیز تولید می‌شود، تصریح کرد: باید گفت در استان همدان ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای وجود دارد و مسیر به‌خوبی شناسایی‌شده است و آمایش‌های روستایی ۶۰۰ روستا در استان استخراج‌شده است که همه این‌ها ظرفیت است.

امید در بخش ناحیه صنعتی پوشاک در ازندریان مصوب کند و اگر مکان‌های دیگر ظرفیت دارد ما هم کمک و همراهی می‌کنیم و جایی که مسیر را پیداکرده باید حمایت کنیم.

وی بیان کرد: توسعه شهرک مبل و منبت ملایر باقدرت پیگیری شود چراکه کار فاخری در این بخش انجام‌شده به‌راحتی قابلیت توسعه دارد و در بحث منابع ما نیز کمک می‌کنیم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور طبق بازدید هایی که در ملایر انجام گرفت، ادامه داد: امروز از قابلیت ها و ظرفیت های و کارهای انجام شده در زمینه تولید بازدید شد که نشان داد ملایر توانمندی بالا و ظرفیت خوبی در زمینه تولید دارد.

وی به وضعیت جذب منابع تسهیلات روستایی اشاره کرد و گفت: استان همدان و ملایر بهترین جذب را از منابع تسهیلات روستایی دارند و ۳۰ درصد بالاتر از سقف جذب کرده اند و فرصت های خوبی در استان ایجاد شده است.

امید با بیان اینکه در بحث منبت و مبل ظرفیت های بالایی در ملایر وجود دارد، تاکید کرد: با پیگیری های خوب در استان و استاندار و مسئولین فصل جدید در توسعه ملایر رقم می خورد.

وی افزود: صندوق کارآفرینی امید کارهای خوبی در ملایر در سال های گذشته انجام داده است و در بخش زیربنایی اقدامات خوبی انجام شده است و با توجه به اقدامات انجام شده در بخش های مختلف ملایر الگوی بسیار خوبی در عرصه کار و تولید برای کشور است.

انتهای پیام/گ

 

آخرین مطالب