مدال آوری بانوان تکواندو کار همدانی در مسابقات بین المللی پومسه آنلاین

آخرین ویرایش در:
دومین دوره رقابتهای تکواندو تکاوران درپومسه به صورت آنلاین با حضور تکواندوکارانی از ۱۱ کشور برگزار شد و خواهران همدانی دو مدال دوم و سوم را کسب کردند.

نائب رئیس هیات تکواندو استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: پس از استقبال خوب از نخستین دوره این مسابقات، باشگاه تکاوران کرج با همکاری هیأت تکواندو استان البرز اقدام به برگزاری دومین دوره این مسابقات و به صورت رایگان کرد.

وی ادامه داد: برای حضور در این مسابقات ۱۶۵ تکواندوکار از کشورمان و ۲۸ تکواندوکار از کشورهای عراق، هنگ کنگ، تاجیکستان، انگلستان، افغانستان، شیلی، عمان، هند، آذربایجان و اندونزی شرکت کردند.

خدابنده لو عنوان کرد: عاطفه محمدعلیزاده بانوی تکواندوکار همدانی توانست مقام دوم را در این دور از رقابت های مجازی بین المللی در رده سنی ۳۰تا ۳۹ سال کسب کند.

وی افزود: همچنین فاطمه محمدعلیزاده توانست مقام سومی را در رده سنی ۳۰تا ۲۹ سال کسب کند.

نائب رئیس هیات تکواندو همدان هدف از اجرای این مسابقات را تشویق به ماندن و ورزش در خانه دانست و افزود: در راستای همین هدف و به دلیل آنکه اجرای پومسه در شرایط مناسب سالن ورزشی تا اجرای آنها در پارک، روی فرش منزل و یا ایزوگام پشت به مراتب آسان‌تر خواهد بود تصمیم بر اجرای چنین رقابت هایی گرفته می شود.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب