چرایی رخداد یک تصادف با 6 فوتی در تویسرکان؛

معاون اجتماعی پلیس همدان: پلیس راه، راننده پراید را به علت انحراف به چپ مقصر اعلام کرده/رییس اداره راه تویسرکان: تصادف در باند قدیم محور تویسرکان ـ کنگاور رخ داده

روز های گذشته خبری با عنوان ” تصادف مرگ بار در تویسرکان /۶ سرنشین پراید در دم جان باختند” منتشر شد، مبنی بر اینکه به دنبال تصادف خودرو پراید با تریلی در نزدیکی گردنه باقرآباد محور تویسرکان ـ کنگاور، ۶ نفر از سرنشینان پراید یعنی سه پدر و سه پسر در دم جان باختند.

در این خصوص مجموعه خبری عصر همدان با اطلاع از اسامی فوتی های تصادف دلخراش روز گذشته بر خود فرض می داند به خانواده های محترم جانباختگان این حادثه سبزعلی، باقری و حائری تسلیت عرض نماید و از درگاه ایزد منان برای آن مرحومان، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می دارد.

و اما باز گردیم به مسئله چرایی تصادف رخ داده.

 

معاون اجتماعی پلیس استان همدان: پلیس راه، راننده پراید را به علت انحراف به چپ مقصر اعلام کرده

در این خصوص «حسین بشری» معاون اجتماعی پلیس استان همدان اعلام کرده که کارشناس اولیه پلیس راه، راننده سواری پراید را به علت انحراف به چپ مقصر اعلام کرده است.

مجموعه خبری عصر همدان به جد به دنبال مطالبات مردمی و جمع آوری اطلاعات تکمیلی درباره این حادثه تلخ است.

به همین علت به سراغ «علی‌محمد اصغری» رییس اداره راه و شهرسازی تویسرکان رفتیم تا بدانیم تصادف روی داده مرتبط با پیمانکار قطعه چهارم پروژه دو بانده تویسرکان ـ کنگاور بوده یا خیر.

 

رییس اداره راه و شهرسازی تویسرکان: تصادف در باند قدیم محور تویسرکان ـ کنگاور رخ داده

 

اصغری در این باره به خبرنگار ما گفت: ظاهراً تصادف در کیلومتر ۲۳ محور تویسرکان ـ کنگاور رخ داده است و راهداری در حال حاضر در این محدوده یک باند دارد.

وی با بیان اینکه تصادف در باند قدیم محور تویسرکان ـ کنگاور بوده و ارتباطی با پیمانکار پروژه دو بانده کردن مسیر ندارد، اظهار کرد: قطعه چهارم لاین (خط) جدید این مسیر در دست ساخت است و عملیات اجرایی آن در بازه زمانی تعریف شده روند و روال عادی خود را طی می کند.

عصرهمدان در گزارش های بعدی به سراغ دیگر مسئولان متولی شهرستانی و استانی می رود تا مسئله تصادف تلخ رخ داده در عصر روز هجدهم مرداد ماه در نزدیکی گردنه باقرآباد را به صورت موشکافانه بررسی کند.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب