فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ:

 توزیع بیش از ۵۰ سرویس لوازم خانگی در مرحله چهارم رزمایش کمک های مومنانه

چهارم رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان کبودراهنگ با توزیع بیش از ۵۰ سرویس لوازم خانگی و اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آغاز شد.

به گزارش عصر همدان؛ سرهنگ محمود بداغی، فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در آغاز مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم دستگیری از خانواده های آسیب دیده از کرونا، گفت: طی مراحل ابتدایی رزمایش کمک های مومنانه در کبودراهنگ که با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج، کمک خیرین، ائمه جمعه،  مسئولین و هیئت امنای مساجد برگزار شد حدود سه هزار و۵۰۰ بسته کمک معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه مردم این شهرستان به صورت خودجوش اقدام به توزیع بسته های مردمی کردند، افزود: دو هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی نیز توسط نهادها، ارگان ها و هیئات مذهبی بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

بداغی با اشاره به توزیع بیش از ۵۰ سرویس لوازم خانگی در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه، تصریح کرد: در این مرحله برای تامین لوازم اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از طریق قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و خیرین دریافت شد.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در پایان گفت: با کمک خداوند متعال در دهه اول ماه محرم به یاد سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تعداد هزار بسته کمک معیشتی در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب