بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار:

نامگذاری معبری در شهر بهار به نام خبرنگار

 حبیب شهنوازیان از نامگذاری معبری به نام خبرنگار به مناسبت هفته خبرنگار در شهر بهار خبر داد و گفت: روز دوشنبه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور فرماندار نشستی با خبرنگاران خواهیم داشت که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

حبیب شهنوازیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با تبریک روز و هفته خبرنگار، خبرنگاران را یکی از مهمترین ارکان جامعه و نقش آن ها در اطلاع رسانی را بی بدیل دانست و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار برنامه های متنوعی همچون غبار روبی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان، بازدید از غار علیصدر، بازدید از خانه های بومگردی و برگزاری مسابقه ورزشی بین خبرنگاران شهرستان را در نظر گرفته بودیم که بیماری کرونا اجازه برگزاری این برنامه ها را از ما گرفت.

وی افزود: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اکثر برنامه های این هفته لغو شد و تصمیم به برگزاری نشست های محدود با حداقل خبرنگاران و در چند نوبت گرفته شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار بیان کرد: روز یکشنبه ۱۹ مرداد ماه غبار روبی مزار شهدا و حضور در دفتر امام جمعه شهرستان را داریم و تعدادی از خبرنگاران تجلیل می شوند.

شهنوازیان ادامه داد: روز دوشنبه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور فرماندار نشستی با خبرنگاران خواهیم داشت که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی همچنین از نامگذاری معبری به نام خبرنگار در شهر بهار در این هفته خبر داد و گفت: طبق صحبت های اولیه ای که با اعضای شورای شهر بهار داشتیم، مقرر شد که معبری به نام خبرنگار در این هفته نامگذاری شود تا پاسداشتی در جهت اکرام خبرنگاران این شهرستان باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار با اشاره به قطعه هنرمندان این شهرستان گفت: بعد از شهر همدان، بهار اولین شهرستانی است که این طرح در آن اجرا خواهد شد و قطعه ای از آرامستان به عنوان قطعه هنرمندان در نظرگرفته و لوحی در کنار مزار هنرمندان قرار داده می شود که سوابق آن ها در آن حک شود.

انتهای پیام/ک

آخرین مطالب