بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) خبر داد؛

آغاز مرحله جدید «کمک مومنانه» از دهه ولایت/ توزیع ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی

علی قراباغی با بیان اینکه روز چهارشنبه، ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی توزیع می شود، گفت: براساس ابلاغیه جدید طی سه مرحله در دهه ولایت، دهه اول ماه محرم و دهه آخر ماه صفر کمک مومنانه را ادامه خواهیم داد.

علی قراباغی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه در مراحل ابتدایی کمک مومنانه و قبل از ابلاغیه جدید تعداد ۹۲ هزار بسته کمک معیشتی توزیع شد، اظهار کرد: این کمک حاصل کار خیرین، نواحی بسیج، ستاد مردمی و مجموعه سپاه پاسداران بود.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ هزار بسته کمک معیشتی نیز توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، آستان قدس رضوی و اوقاف توزیع شده است، افزود: براساس ابلاغیه جدید طی سه مرحله در دهه ولایت، دهه اول ماه محرم و دهه آخر ماه صفر کمک مومنانه را ادامه خواهیم داد.

قراباغی ادامه داد: جلسه ای با نماینده ولی فقیه در استان همدان، فرمانده سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، کمیته امداد و آستان قدس رضوی تشکیل شده و قرار است قرارگاهی جدا از قرار گاه قبلی و با انسجام بیشتر تشکیل شود.

توزیع ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه احتمال تغییر اسم قرارگاه وجود دارد، بیان کرد: اسم جدید قرارگاه را در آینده اعلام می کنیم.

وی از شروع مرحله اول کمک مومنانه طی هفته جاری خبرداد و عنوان کرد: در مرحله اول از روز چهارشنبه، ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی توزیع می شود.

قراباغی از اهدای ۵۰۰ عدد لوازم خانگی به آسیب دیدگان از سیل و زوج های جوان که توانایی خرید لوازم را ندارند خبرداد و افزود: این لوازم شامل یخچال، اجاق گاز و فرش است که ۳۰۰ عدد آن ها در همین هفته توزیع شده و ۲۰۰ عدد هفته آینده توزیع می شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه پروژه عمرانی محرومیت زدایی در حال انجام است، گفت: روستای برفیان تویسرکان که در اثر بارندگی های سال های قبل تخریب شده بود به محل جدید منتقل می شود و این اقدام در حال انجام است.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب