فرمانده سپاه ناحیه همدان: 

دهه ولایت و امامت ۲۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان همدانی توزیع می شود   

 سرهنگ پاسدارعلی بقایی گفت: در دهه امامت و ولایت برنامه های متنوعی همچون توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا، توزیع چندین هزار غذای گرم جهت اطعام و افطاری در روز عید غدیر، و تامین جهیزیه جهت زوج های نیازمند از جمله برنامه های سپاه ناحیه همدان است.

سرهنگ پاسدارعلی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به برنامه های دهه امامت و ولایت سپاه ناحیه همدان اظهار کرد: در در این دهه ما برنامه های متنوعی همچون توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا، توزیع چندین هزار غذای گرم جهت اطعام و افطاری در روز عید غدیر، تامین جهیزیه جهت زوج های نیازمند و اجرای گروه های سرود در سطح شهر همدان خواهیم داشت.

وی افزود: برپایی ایستگاه های صلواتی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر و توزیع بسته های فرهنگی و بهداشتی، برگزاری مسابقه با موضوع غدیر در تمامی رده های سنی از دیگر برنامه های فرهنگی در دهه امامت و ولایت است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان بیان کرد: برگزاری مسابقات حفظ حدیث و مسابقاتی با محوریت خطبه غدیر، برگزاری مسابقه از جشن های خانگی به مناسبت عید غدیر، برگزاری مسابقه از نورافشانی های شب عید غدیر توسط خانواده ها و همچنین نورافشانی در شب و شام عید غدیر جزو برنامه های فرهنگی این ایام است.

بقایی تاکید کرد: همچنین فضاسازی و آذین بندی مساجد و پایگاه های مقاومت سطح شهر، تولید محتوا در فضای مجازی اعم از کلیپ، متن، عکس نوشته، کارت پستال، نصب پرچم بر سر در بخشی از منازل را نیز در سطح شهر خواهیم داشت.

وی گفت: ذبح بیش از ۱۰ راس گوسفند و توزیع بین نیازمندان، تقدیر از حافظان سلامت از دیگر برنامه های سپاه ناحیه همدان است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به بیماری کرونا و آسیب دیدن برخی خانواده ها افزود: تقدیر از حافظان سلامت و پخش بسته های معیشتی را در تمام برنامه های فرهنگی مناسبتی مختلف گنجانده ایم تا بتوانیم هر چه زودتر این ویروس منحوس را ریشه کن کنیم.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب