بیشترین بازدیدها

یادداشت

شهرداری اسدآباد در آسفالت ریزی خیابان ها بلاتکلیف، مردم گله مند/ وعده بی‌سرانجام شهردار در احیاء کارخانه آسفالت!

سه خیابان اصلی و پرتردد شهر اسدآباد به همت شهرداری اسدآباد برای آسفالت‌ریزی، بیش از دو هفته است که کنده‌کاری و رهاشده و همچنان شهرداری در آسفالت‌ریزی بلاتکلیف است!

به گزارش عصر همدان؛ در چند روز گذشته علیرضا فعله‌گری شهردار اسدآباد در گفت‌وگویی با یکی از کانال‌های تلگرامی اسدآباد عنوان کرده بود: آسفالت سه خیابان مهم شهر مرحوم رفسنجانی، سیدان و پانزده خرداد در دستور کار است.

وی همچنین از همشهریان و کسبه این سه مسیر درخواست کرده که در این چند روز با کارگران شهرداری همکاری لازم را داشته باشند تا هرچه سریع‌تر آسفالت این خیابان‌ها انجام شود.

اما چند نکته در خصوص صحبت‌های شهردار شهر:

شهرداری اسدآباد بیش از دو هفته است که سه خیابان اصلی شهر اسدآباد را کنده‌کاری و رها کرده است و خبری از آسفالت‌ریزی نیست.

تصمیم‌گیری قبل از شروع هر کاری مهم است و این نیاز به مدیریت درست دارد تا بتوان آن کار را در اسرع وقت به سرانجام رساند که متأسفانه شهرداری اسدآباد در این زمینه بلاتکلیف است.

چرا قبل از شروع هر کار و پروژه عمرانی در امور شهری اسدآباد، تصمیمات مربوطه اتخاذ نمی‌شود؟

آیا کنده‌کاری از سوی شهرداری صرف اینکه ما می‌خواهیم کار انجام دهیم، کفایت می‌کند؟

آیا در این هوای گرم و البته شرایط ویژه کرونا که مردم مجبور به استفاده از ماسک هستند، باید گرد و غبار و خاک و آلودگی را هم تحمل کنند؟

آیا گرد و غبار ناشی از خیابان‌هایی که آسفالت نیستند انواع بیماری‌ها را ایجاد نمی‌کنند؟

در پیام و مطالبه مردمی هم آمده بود که شهرداری که یک متر یک متر داخل خیابان‌ها آسفالت می‌ریزد چرا نه زیرسازی دارد و نه ناظر فنی!

البته شهرداری در آسفالت خیابان امام تا میدان امام هم همین‌گونه عمل کرد و بلاتکلیف بودنش گلایه بسیاری از مردم را به همراه داشت.

و اما یکی از وعده‌های آقای فعله‌گری شهردار اسدآباد احیاء کارخانه آسفالت در سال ۹۸ بود که گویا هنوز در حد حرف باقی‌مانده است!

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب