بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان:

ایجاد خطای محاسباتی هدف جریان تحریف است

حمید پورحسینی گفت: ایجاد خطای محاسباتی یکی از مهمترین مصادیق تلاش جریان تحریف در صدمه زدن به امید جامعه است.

حمید پورحسینی، مسئول بسیج دانشجویی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان اظهار کرد: سخنان رهبر انقلاب در خصوص تلاش دشمن در جهت تحریف واقعیت‌های جامعه در  ماه‌های گذشته مصادیق فراوانی در عرصه سیاسی کشور داشته است.

وی با اشاره به تلاش در جهت تضعیف باور و ایمان و توانایی های داخلی توسط رسانه های بیگانه و برخی فعالان در داخل کشور ،افرود: کار شیطان همین است که با ایجاد تردید در عقاید و اذهان نسبت به موفقیت راه درست تردید ایجاد کند.

پورحسینی خاصیت جریان تحریف را تلاش در جهت خارج کردن انسان از ولایت حق برشمرد و گفت: جریان تردید و تحریف همه نیروی خود را بر تغییر مسیر درست و ایجاد یاس و نا امیدی گذاشته است.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره مبانی و ساختار جنگ نرم در حوزه تغییر باورها و اندیشه ،تصریح کرد: ایجاد شکاف و بدبینی به مبانی انقلاب اسلامی مهمترین کارکرد جنگ نرم امروز، میان گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان غربگرایی است.

وی نقطه کانونی و ستون فقرات نبرد نرم را عبارت نمی توانیم و نمی شود، دانست و گفت: تحریف کنندگان در داخل کشور بر این دو مولفه اساسی تاکید می کنند تا امید را از ریشه خشک کنند.

پورحسینی اساس انقلاب اسلامی را بر پایه باور به توانستن دانست و گفت: رویداد عظیم انقلاب اسلامی با شعار ما می توانیم فضای دو قطبی شرق و غرب را فرو ریخت.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان،  دفاع مقدس، رشد خیره کننده علمی، جهش در توان نظامی و افزایش قدرت ایران در عرصه علوم نوظهور و آینده ساز را از مهمترین نمونه های توانستن برشمرد و افزود: مشکلات و کاستی های که در کشور وجود دارد در مسائلی است که این نگاه انقلابی در آن جاری نبوده است.

وی به اشاره به بیان خداوند در قرآن کریم همچون سوره احزاب،اظهار کرد: در این سوره به فشار مشرکین بر پیامبر اشاره شده است که در این فشار مومنین ایمانی راسخ تر پیدا کردند و منافقین و تردید کنندگان با ابراز ضعف اظهار ناتوانی کردند.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان ایجاد تردید، یاس و تحریف حقایق موفقیت انقلاب اسلامی را ابزار و راهبرد اصلی در نبرد نرم عنوان کرد و گفت: برای غلبه بر جریان تحریف و تردید، پرچم عدالتخواهی و آرمان خواهی باید در دست عناصر متدین و حزب الهی بخصوص در مجامع دانشگاهی باشد.

انتهای پیام/م

آخرین مطالب