بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع) خبر داد؛

برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در استان همدان

علی اکبر کریم پوراز اجرایی شدن مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در سه مقطع زمانی. در همدان خبر داد.

به گزارش عصر همدان؛ علی اکبر کریم پور،  معاون روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع) گفت: انفاق و صدقه دادن از جمله اعمال حسنه ای است که باعث افزایش روزی می شود و در احادیث معصومین(ع) بسیار به آن سفارش شده است.

وی گفت: اولین مقطع از این رزمایش در دهه امامت و ولایت برگزار خواهد شد که با توجه به نذورات مردم در این دهه، انتظار می رود کمک های مردم خیّر و انقلابی استان در راستای دست گیری از افراد نیازمند صورت گیرد.
کریم پور با اشاره به برگزار شدن مقطع دوم این رزمایش بزرگ گفت: مقطع دوم این رزمایش در دهه اول ماه محرم الحرام همزمان با ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) اجرایی می شود.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی(ع) در سپاه انصار الحسین(ع) گفت: این قرارگاه در راستای جمع آوری کمک های مردمی هم استانی های عزیز تشکیل شده است.

علی اکبر کریم پور گفت: شماره کارت بانک انصار ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۵۷۰ شماره حساب ۱-۱۱۵۰۱۴۵۴۵-۳۵-۳۸۱۰ و شماره شبا ۱۵۰۶۳۰۳۸۱۰۰۳۵۱۱۵۰۴۵۴۵۰۰۱ بنام قرارگاه مواسات مومنانه امام حسن مجتبی(ع) سپاه انصار الحسین(ع) جهت دریافت کمک های نقدی هم استانی های بصیر و انقلابی معرفی می گردد.

وی در پایان افزود: مقطع سوم این رزمایش در دهه آخر ماه صفر انجام می گیرد که جزئیات بیشتر آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/ د

آخرین مطالب