فرمانده سپاه ناحیه همدان خبر داد؛

توزیع ۲۵۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان همدانی در دهه ولایت و امامت

آخرین ویرایش در:
سرهنگ علی بقایی به بیان ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت در همدان پرداخت و گفت: برنامه های ویژه ای همچون توزیع ۲هزار و پانصد بسته حمایتی بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا، توزیع چندین هزار غذای گرم جهت اطعام و افطاری در روز عید غدیر، تامین جهیزیه برای زوج های نیازمند، اجرای گروه های سرود  در سطح شهر برگزار می شود.

به گزارش عصر همدان؛ با فرا رسیدن دهه امامت و ولایت در شهرستان همدان برنامه های ویژه فرهنگی و معنوی برگزار می شود.

در این خصوص سرهنگ علی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ به بیان ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت پرداخت و گفت: برنامه های ویژه ای همچون توزیع ۲هزار و پانصد بسته حمایتی بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا، توزیع چندین هزار غذای گرم جهت اطعام و افطاری در روز عید غدیر، تامین جهیزیه جهت زوج های نیازمند و اجرای گروه های سرود در سطح شهر همدان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برپایی ایستگاه های صلواتی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر و توزیع بسته های فرهنگی و بهداشتی، برگزاری مسابقه با موضوع غدیر در تمامی رده های سنی از دیگر برنامه های فرهنگی در دهه امامت و ولایت است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان افزود: برگزاری مسابقات حفظ حدیث و مسابقاتی با محوریت خوب خطبه غدیر، برگزاری مسابقه از جشن های خانگی به مناسبت عید غدیر، برگزاری مسابقه از نورافشانی های شب عید غدیر توسط خانواده ها و همچنین نورافشانی در شب و شام عید غدیر جزو برنامه های فرهنگی این ایام است.

بقایی تاکید کرد: فضاسازی و آذین بندی مساجد و پایگاه های مقاومت سطح شهر، تولید محتوا در فضای مجازی اعم از کلیپ،متن،عکس نوشته ،کارت پستال، نصب پرچم بر سر در بخشی از منازل را در سطح شهر داریم.

وی گفت: ذبح بیش از ۱۰ راس گوسفند و توزیع بین نیازمندان، تقدیر از حافظان سلامت از دیگر برنامه های سپاه ناحیه همدان است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به بیماری کرونا و آسیب دیدن برخی خانواده ها افزود: تقدیر از حافظان سلامت و پخش بسته های معیشتی را در تمام برنامه های فرهنگی مناسبتی مختلف گنجانده ایم تا بتوانیم هر چه زودتر این ویروس منحوس را ریشه کن کنیم.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب