نماینده اسدآباد در مجلس در بازدید از روند بهسازی روستاها؛

روستائیان سربازان «جبهه تولید» و مبارزه با تروریسم اقتصادی هستند/ توجه به «روستا» باید در اولویت دولت و مجلس قرار گیرد

کیومرثث سرمدی بابیان اینکه ۴۳ درصد از جمعیت شهرستان اسدآباد را روستاها به خود اختصاص داده‌اند، گفت: روستائیان به‌عنوان سربازان جبهه تولید و مبارزه با تروریسم اقتصادی هستند، بنابراین توجه به روستا باید در اولویت دولت و مجلس قرار گیرد.

به گزارش عصر همدان؛ پیش از ظهر امروز نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی به همراه برخی از مسئولان ادارات از روستاهای یوسف‌آباد، چنارسفلی و گذرکجین بازدید کرد.

این امر در راستای بررسی مشکلات مردم و روستائیان و روند بهسازی معابر اصلی روستاها انجام شد که نماینده اسدآباد در مجلس از نزدیک با مردم سخن گفت و قول مساعد برای پیگیری مشکلات آنان داد.

از جمله مشکلاتی که مردم روستاهای یوسف‌آباد، چنارسفلی و گذرکجین به آن اشاره کردند، نبود اشتغال برای جوانان، وجود فاضلاب، و عدم آسفالت‌ریزی کوچه‌ها و راه‌های مین مزارع و عدم اجرای طرح هادی در برخی از مناطق روستا بود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما، گفت: توجه به روستا و حل معضلات بهداشتی و درمانی، کشاورزی و معیشتی مردم از جمله دستورات مقام معظم رهبری به مسئولان است و در اولویت دولت و مجلس قرار دارد..

کیومرث سرمدی با اشاره به بازدید خود از روند توسعه بهسازی و آماده‌سازی روستاهای یوسف‌آباد، گذرکجین و چنارسفلی، ضمن قدردانی از زحمات مسئولان در سال های گذشته افزود: از مسئولان انتظار می‌رود که به پروژه‌ها سرعت دهند.

وی با بیان اینکه ما در تمام روستا به‌خصوص در بخش بهسازی معابر دارای مشکلات عدیده‌ای هستیم، خاطرنشان کرد: با توجه به اعتبارات محدود امسال بخشی از این بهسازی از محل اعتبارات دهیاری‌ها، بنیاد مسکن قابل انجام است و مابقی مشکلات با مساعدت دولت و مجلس برطرف می شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس بابیان اینکه ۴۳ درصد از جمعیت شهرستان را روستاها به خود اختصاص داده‌اند، بیان کرد: روستائیان به‌عنوان سربازان جبهه تولید و مبارزه با تروریسم اقتصادی هستند، بنابراین توجه به روستا باید در اولویت دولت و مجلس قرار گیرد.

سرمدی با اشاره به اینکه عمده مشکلات مردم در روستاها از سال‌های گذشته باقی‌مانده، گفت: مسئولان کارهایی را انجام دادند اما کافی نیست و همت بلندتری را می‌طلبد، البته با توجه تحریم‌های ظالمانه و کرونا مشکلات مالی در کشور وجود دارد که امیدواریم با مصوبات جدید مجلس و تدابیر دولت مشکلات را حل کنیم.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب