مدیر اداره تبلیغات ملایر خبر داد؛

برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر و اسدآباد+ اسامی منتخبین

حجت الاسلام و المسلمین روح الله نجفی مقدم گفت: چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر روز جمعه در محل اداره تبلیغات اسلامی ملایر برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله نجفی مقدم، مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهمدان؛ با اشاره به برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر اظهار کرد: این انتخابات روز گذشته در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در این انتخابات ۲۶ نفر کاندیدا شده بودند که در نهایت ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی کانون مداحان ملایر انتخاب شدند.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با اشاره به نتیجه این انتخابات عنوان کرد: این انتخابات با مشارکت ۴۲ درصدی برگزار شد و در نهایت آقایان علی محمدربیعی، علی قلندری، ابراهیم کولیوند، امیر صحرانورد و محمدرضا اسکندری به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

وی گفت: در این انتخابات مداحان مستمر که در طول سال مجالس مداحی، مجالس هیئت، ترحیم و مدیحه سرایی دارند حق حضور در انتخابات را داشتند.

حجت الاسلام نجفی مقدم به فعالیت ۱۸۱ مداح مستمر در شهرستان ملایر اشاره کرد و افزود: این انتخابات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای اینکه تجمعی در این انتخابات رخ ندهد زمان برگزاری از ساعت ۸ تا ۱۶ بود.

وی با اشاره به تب سنجی، استفاده از مواد ضدعفونی کننده و رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری انتخابات عنوان کرد: در محل اخذ رای نیز رعایت فاصله گذاری اجتماعی رعایت شد.

حجت الاسلام نجفی مقدم، با اشاره به مهم‌ترین وظایف کانون مداحان اظهار کرد: ساماندهی امور مربوط به مداحان، صدور مجوز برای اعضا، ارزیابی فعالیت مداحان، توانمندسازی، آموزش و نظارت بر عملکرد مداحان و طراحی برنامه برای ارتقا مداحان و تعامل با نهادها مهمترین وظایف این کانون است.

اعضای کانون مداحان اسدآباد مشخص شدند

در اسدآباد هم با شرکت ۱۳ نفر مداح به‌عنوان کاندیدای انتخابات چهارمین دوره از این انتخابات ۵۵ نفر به‌عنوان اصلی و دو نفر علی‌البدل انتخاب شدند.

روز جمعه همزمان با سوم مرداد انتخابات کانون مداحان شهرستان اسدآباد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز برگزار شد.

در این انتخابات که ۱۳ نفر از مداحان کاندید شده بودند، ۵ نفر به‌عنوان عضو اصلی و ۲ نر علی‌البدل انتخاب شدند.

بر اساس نتایج انتخابات چهارمین دوره انتخابات به ترتیب آقایان عیسی خدابنده لو، باقر بسطامی، محسن شرکایی، مجید صادقی، مهدی الله کرمی پیمان به‌عنوان عضو اصلی و آقایان مهدی طالبی و رضا رستمی مقدم به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

انتهای پیام/گ و ن

آخرین مطالب