دانش آموز صالح آبادی موفق به کسب رتبه سوم کشوری «پرسش مهر» شد

محمدحسین عبدالملکیان، دانش آموز صالح آبادی که در مدرسه علامه حلی همدان مشغول به تحصیل است در پاسخ به پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ که «آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است؟» نقاشی خلاقانه خود را با عنوان «مدرسه شاد با تقویت هویت ایرانی – اسلامی» شرکت داده و در رشته نقاشی مقام اول استان و مقام سوم کشوری را کسب کرد.

به گزارش عصر همدان؛ هر سال با آغاز سال تحصیلی مدارس، رییس جمهور پرسش مهر را با هدف افزایش آگاهی دانش آموزان، تقویت حس مشارکت جویی، اعتماد به نفس و آشنایی با آرمان‌های انقلاب اسلامی مطرح می‌کند.

فراخوان پرسش مهر با اهداف جلب مشارکت فعال فرهنگیان و دانش آموزان، حساس کردن فضای فرهنگی جامعه، شناسایی علل و عوامل پیشرفت، توسعه و افزایش حس مسئولیت پذیری مخاطبان انجام می‌شود.

طبق گفته مدیرکل آموزش و پرورش همدان ، محمد پورداود در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری در مرحله مدرسه، ۷۱ هزار و ۵۲۰ دانش‌آموز از همدان در سامانه همگام ثبت نام کردند که از این تعداد، اثرهای ۶ هزار و ۹۸۰ دانش‌آموز و فرهنگی به مرحله منطقه‌ای راه یافت و پس از داوری، ۲۹۹ اثر به مرحله استانی و در نهایت ۷۴ اثر به دبیرخانه کشوری ارسال شد.

محمدحسین عبدالملکیان دانش آموز صالح آبادی که در مدرسه علامه حلی همدان مشغول به تحصیل است در پاسخ به پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ که «آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است؟» نقاشی خلاقانه خود را با عنوان «مدرسه شاد با تقویت هویت ایرانی – اسلامی» شرکت داده و در رشته نقاشی مقام اول استان و مقام سوم کشوری را کسب کرد.

شایان ذکر است که دانش آموزان و فرهنگیان استان همدان موفق به ۹ رتبه کشوری در رشته های مختلف در این فراخوان شدند.

انتهای پیام/ک

آخرین مطالب