تصادف کمباین و پژو در همدان ۵ کشته و مجروح بر جای گذاشت

رئیس هلال احمر شهرستان بهار گفت: تصادف کمباین و پژو در همدان ۵ کشته و مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش عصر همدان؛ مهدی حمزه، رئیس هلال احمر شهرستان بهار از  یک فقره تصادف سواری پژو پارس با یک دستگاه کمباین در محور همدان به سنندج خبر داد و گفت:  با کسب اطلاعات حادثه؛ تیم نجات پایگاه شهید شایانی صالح آباد به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یکی از سرنشینان پژو در دم فوت کرد و ۴ سرنشین پژو پارس با مصدومیت شدید پس از انجام کمک‌های اولیه تحویل عوامل اورژانس شدند و علت حادثه توسط تیم پلیس راهور در دست بررسی است.

عصر همدان؛ همه ساله با شروع فصل کشاورزی و برداشت محصولات زراعی، به دلایل مختلف از جمله ناآشنایی رانندگان ماشین آلات کشاورزی از جمله تراکتور و کمباین، عرض کم جاده ها و ناایمن بودن مسیرهای عبور، فقدان علایم هشدار دهنده، تردد تعداد زیادی موتور سوار در جاده های برون شهری بدون تجهیزات مناسب و حتی چراغ و… باعث تصادف های ناگواری می شود که نتیجه آن داغدار شدن تعداد زیادی از خانواده ها است .

به نظر می رسد پلیس راهور باید به عنوان متولی اصلی این بخش، جمع بندی و مطالبات خود را اعلام و مسئولین راه و شهرسازی و جهادکشاورزی و هلال احمر و… نیز به فراخور مسئولیت های خود این موضوع را پیگیری و آسیب های آنرا کاهش دهند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب