۱۱۰ بسته «کمک مومنانه» در همدان توزیع شد

در راستای تداوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه، هم زمان با شب شهادت امام جواد علیه السلام ۱۱۰ بسته معیشتی با رعایت کامل نکات بهداشتی در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

به گزارش عصر همدان؛ در روزهای سخت کرونایی که مردم با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می کنند و بسیاری از سرپرستان خانوار شغل های خود را از دست داده اند کمک به هم نوع و دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر از کرونا، سنت نیکویی است که باید تداوم داشته باشد.

از طرفی اعلام دولت برای وام های متعدد در این شرایط و کمک به مشاغل آسیب دیده چندان تحقق نیافتند و همچنان در مراحل ثبت نام و در حد یک پیامک باقی مانده است.

به همین منظور مردم همدل از هر شهر و دیاری با جمع آوری کمک های نقدی و پخش بسته های معیشتی سعی بر کمک به هموطنان خود دارند و از اوایل شیوع بیماری کرونا صحنه های زیبای همدلی و مواسات را به نمایش گذاشتند که اوج آن در ماه مبارک رمضان بود.

در این میان هیات های مذهبی استان همدان که این روزها نمی توانند برنامه و مراسمی داشته باشند در مناسبت های مختلف به پخش بسته های معیشتی یا ضدعفونی شهر می پردازند.

این بار در شب شهادت امام جواد (ع) برای ترویج صفت بخشندگی این امام بزرگوار هیات رضوان الجواد همدان نیز به توزیع و پخش ۱۱۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان آسیب دیده از بیماری کرونا پرداخت.

این بسته های معیشتی شامل اقلام خوراکی چون برنج، گوشت، حبوبات و روغن بود که توسط اعضای هیات توزیع شد.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب