یک تکواندوکار رئیس هیئت کبدی ملایر شد!

حسن غیاثوند طی حکمی از سوی هیئت کبدی استان به عنوان ریاست این هیئت در ملایر انتصاب شد.

به گزارش عصر همدان؛ هیئت های ورزشی تشکلی در هر رشته ورزشی در شهرستان و استان است که در هماهنگی، ارتقاء، استعدادیابی و مسائل مختلف آن رشته ورزشی تشکیل می شود.

عدم به کارگیری گیری فردی آشنا به همان رشته ورزشی در ریاست هیئت های ورزشی از جمله مسائلی است که همواره در بین ورزشکاران مطرح بوده است.

یک بار دیگر این اتفاق در ملایر رخ داد یکی از اساتید رشته ورزشی تکواندو به عنوان رئیس هیئت کبدی شهرستان ملایر منتصب شد و حسن غیاثوند طی حکمی از سوی هیئت کبدی استان به عنوان ریاست این هیئت در ملایر انتصاب شد.

جدا از سابقه ورزشی و مدیریتی حسن غیاثوند در بانکداری و تکواندو همواره اینگونه انتصابات به دلیل عدم کارگیری فردی ازهمان رشته ورزشی در صدر هیئت مورد انتقاد بوده است.

بر اساس اعلام مسئولین ورزش کبدی ملایر در گذشته وضعیت مطلوبی را داشته است و باید به گذشته درخشان خود برسد که توسعه زیرساخت های ورزشی لازمه پیشرفت رشته کبدی در ملایر است.

کبدی که در ایران بیشتر به نام “زو” شناخته می شود از دیرباز در بین ایرانیان دارای محبوبیت بالایی بوده است و قهرمانی تیم های بانوان و آقایان ایران در مسابقات آسیایی اندونزی توجه باعث توجه بیشتر علاقمندان به این رشته شد.

کبدی کاران ملایری نیز بخصوص در بخش بانوان دارای سوابق متعددی هستند که امید است حضور یک مربی با سابقه ورزشی هر چند از غیر خود این رشته در صدر هیئت ورزش کبدی باعث بازگشت دوران خوش این ورزش در ملایر شود.

محمد گل محمدی
انتهای پیام/گ

آخرین مطالب