بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیر سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان:

۴۷ واحد صنفی متخلف در همدان به مراجع قضایی معرفی شدند/ ۱۵۹۴ واحد پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کردند

آخرین ویرایش در:
لیدا رافتی از پلمپ حدود ۴۷ واحد صنفی متخلف دراین شهرستان به علت نادیده گرفتن بهداشت و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

لیدا رافتی، مدیر سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا و شورای تأمین در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی واحدهای صنفی، گشت مشترکی با حضور مأمورین واحد بازرسی اصناف و اماکن نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و علوم پزشکی به صورت هفتگی تمام واحدهای صنفی و مکان های عمومی را نظارت می کنند.

وی افزود: در این خصوص تا بحال به دلیل عدم توجه به تذکرات بازرسان و عدم رعایت مسائل بهداشتی ۴۷ واحد صنفی به مراجع قضایی معرفی شدند و ۷ مکان عمومی اعم از آرایشگاه های زنانه و مردانه و غیره نیز پلمب شدند.

مدیر سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه ۳۱ هزار و ۲۳۲ واحد صنفی در همدان فعال است، گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۲۸۴ مورد بازرسی قرار گرفتند که تعداد ۲ هزار و ۶۹۰ واحد پروتکل بهداشتی را رعایت می کردند.

رافتی تصریح کرد: نظارت دستگاه ها تا پایان بیماری کرونا در استان ادامه دارد و از عموم مردم درخواست داریم با رعایت دقیق نکات بهداشتی، تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند تا هر چه سریع‌تر، زنجیره انتقال این بیماری قطع و از وضعیت بحرانی خارج شویم.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب