بیشترین بازدیدها

یادداشت

سپاه ناحیه اسدآباد در نشستی از بانوان محجبه مدافع سلامت تقدیر کرد

به مناسبت هفته حجاب و عفاف سپاه  ناحیه اسدآباد از بانوان محجبه مدافع سلامت در نشستی با حضور امام‌جمعه و مسئولان شهرستد  که با رعایت پروتکل های بهداشتی  برگزار شد، تجلیل کرد.

در این نشست که با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به نامگذاری روز حجاب و عفاف، اظهار کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری‌های دشمن برای رواج بدحجابی و بی‌حجابی در جامعه می‌طلبد که بیش از گذشته نسبت به ترویج فرهنگ حجاب پرداخته شود.

سرهنگ امیدعلی الیاسی با گلایه‌مندی از متولیان امر فرهنگ‌سازی درزمینهٔ ترویج حجاب، گفت: متأسفانه در این زمینه متولیان برنامه‌ای نداشتند.

وی از اجرای ۶۵ برنامه فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در شهرستان توسط سپاه و بسیج خبر داد و گفت: ما به ۱۰۰ نفر از بانوان و دختران کمک‌هزینه خرید چادر پرداخت کردیم.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآبادتصریح کرد: ۱۰ میلیون تومان برای امر خرید چادر به بانوان انجام‌شده که به ازای هر نفر  ۱۰۰ هزار تومان است.

وی سرکشی از مادران و ایثارگران، انجام تبلیغات شهری و فضای مجازی، تهیه کلیپ و انتشار پیام رهبری و کارشناسان امر حجاب در فضای مجازی، تذکر لسانی توسط خواهران بسیجی، تقدیر از بانوان محجبه پزشکی، بازاری، رسانه‌ای را از دیگر برنامه‌های هفته حجاب و عفاف توسط بسیج و سپاه برشمرد.

الیاسی از اجرای مسابقه قرآنی در رشته حفظ به‌صورت تلفنی توسط بسیج خبر داد و گفت: از اهالی اصحاب رسانه و کانال‌های تلگرامی در انتشار اخبار و برنامه‌های بسیج و سپاه با موضع حجاب تشکر می‌کنم.

امام‌جمعه اسدآباد هم با اشاره به مسئله و مقوله حجاب، اظهار کرد: علی‌رغم اینکه برخی از بانوان ما در بالاترین مقام و مسئولیت در شهرستان هستند، اما فاطمه گونه با حفظ حجاب در جامعه حاضر شدند و این نشان می‌دهد که حجاب محدودیتی نمی‌آورد.

حجت‌الاسلام سید موسی حسینی مجد بابیان اینکه حجاب و عفاف آنچه چیزی است که رضایت امام زمان را جلب کند، گفت: حضرت فاطمه (س) نمونه به‌تمام‌معنا در پوشش و رعایت حجاب است و هم‌وغم این حضرت همیشه مسئله حجاب بوده است.

وی با اشاره به آثار حجاب و برکات رعایت آن اشاره کرد، گفت: ما به خاطر پاسداشت حجاب در این شهرستان بارها صدمه دیدیم و از والدین و خانواده‌ها گلایه دارم که بر پوشش و حجاب دختران و زنانشان نظارت نمی‌کنند.

امام‌جمعه اسدآباد با اشاره به اینکه سالیان گذشته حجاب در بیمارستان وضعیت خوبی نداشت، گفت: امروز وضعیت حجاب در بیمارستان مطلوب است و باید این روحیه معنوی در مراکز درمانی و بیمارستان پایدار بماند.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب