بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیر منطقه یک شهرداری همدان خبر داد؛

فعالیت همزمان چهار اکیپ آسفالت ریزی در سطح منطقه یک

مسعود دهبانی صابر از فعالیت همزمان چهار اکیپ آسفالت ریزی در سطح منطقه یک همدان خبر داد.

به گزارش عصر همدان؛ توجه به مسائل مدیریت شهری هم از جنبه معماری و زیبایی شناسی و هم از نظر ارتقای کیفیت رسیدگی به اسباب و اثاثیه شهری از اهمیت بسیاری برخوردار است. با این حال شناخت و ماهیت این نوع فعالیت ها و اثر عمرانی آنها در شهر با توجه به پی آمدهای اقتصادی و جذب اعتبارات عمرانی نیز دارای اهمیت است. در این بین مدیریت شهری طبق وظیفه ذاتی تعریف شده با هدف ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، همواره بر آن است تا مشکلات معابر و فضاهای شهری را برطرف کرده و قابلیت استفاده راحت از این فضاها را برای مردم فراهم سازد، با این وجود باتوجه به شرایط جوی و بسیاری موارد دیگر مشکلاتی برای آسفالت برخی از معابر درسطح شهر ایجاد میشود که امری اجتناب ناپذیر است که باید با تلاش و برنامه ریزی صحیح، این مشکلات مرتفع شوند.

در این میان خوشبختانه گویا این مهم ازسوی مدیریت شهرداری منطقه یک همدان با جدیت دنبال می شود به گونه ای که اگر این روزها از معابر و خیابان های منطقه یک شهرداری همدان عبور کرده باشید یقینا با اکیپ های آسفالت ریزی مواجه شده اید به گونه ای که طی دوهفته اخیر بخش اعظمی از خیابان و معابر این منطقه جامه نو بر تن کرده اند.

دهبانی صابر مدیر منطقه یک شهرداری همدان با اشاره به اهمیت نقش ذاتی مدیریت شهری از طریق رفع معضلات در ارتقا و بهبود زندگی شهروندان از فعالیت همزمان چهار اکیپ آسفالت در سطح منطقه خبر داد و گفت: عملیات آسفالت ریزی توسط اکیپ های فینیشری و دستی به صورت شبانه روزی انجام می پذیرد.

مسعود دهبانی صابر با بیان اینکه آسفالت ریزی معابر همواره یکی از خواسته های اصلی شهروندان از حوزه مدیریت شهری است عنوان کرد: به بنا نیاز و بر حسب الویت بندی متناسب با نیاز شهروندان ساکن در منطقه همانطور که عنوان شد با برنامه ریزی های صورت گرفته چهار اکیپ به صورت همزمان عملیات آسفالت ریزی را انجام می دهند.

وی با تاکید براینکه در بودجه سالجاری منطقه حدود ۲۴ میلیارد تومان به امر بهبود وضعیت معابر در قالب آسفالت ریزی و لکه گیری اختصاص یافته است عنوان کرد: آسفالت ریزی به تناسب موقعیت در معابر اصلی شهر از طریق دو اکیپ با استفاده از دستگاه فینیشر و در کوچه ها و معابر فرعی نیز با همکاری دو اکیپ اما به صورت دستی انجام می پذیرد.

دهبانی صابر با اشاره به اینکه طی چندماه اخیر چیزی حدود ۱۰ هزارتن آسفالت ریزی را در معابر اصلی و فرعی منطقه شاهد بوده ایم اذعان کرد: برای نمونه تنها در هفته گذشته سه هزار تن عملیات آسفالت ریزی در سطح منطقه انجام شده است که دراین بین ساماندهی خیابان حق گویان و جاده قدیم دره مرادبیگ را می توان از اهم این فعالیتها دانست.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز در خیابان حق گویان ۱۲ هزار متر مربع عملیات آسفالت ریزی با تناژ دو هزار تن در حال انجام است ابراز کرد: در جاده قدیم دره مرادبیگ نیز که یکی از خواسته های اصلی شهروندان در این منطقه بوده است عملیات زیرسازی از ابتدای خرداد ماه انجام شد که برای تحقق این مهم عملیات آسفالت ریزی با مساحت چهار هزار متر مربع و با تناژ ۸۰۰ تن صورت پذیرفت.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان با تاکید بر اینکه آسفالت ریزی مناسب منجر به تسهیل عبور و مرور شهروندان با استفاده از وسائل نقلیه شده و درعین حال شاهد افزایش رضایت مندی آنها خواهیم بود اذعان کرد: علاوه بر آسفالت ریزی معابر اصلی عملیات های لکه گیری معابر فرعی نیز از طریق درخواستهایی که شهروندان با نواحی سه گانه و یا سامانه ۱۳۷ مطرح می کنند اولویت بندی شده و به سرعت با استفاده از اکیپ های آسفالت ریزی انجام می پذیرد.

دهبانی صابر افزود: البته طی چندماه اخیر خیابان قهرمان در بلوار بعثت، میدان جهاد، بلوار شهید زمانی، بلوار شهید اسلامیان، سعیدیه، کمال آباد، دره مرا دبیگ، خیابان بسیج، بلوار شهید فهمیده “پشت بیمارستان بوعلی”، محله سبد بافان و پارک لاله، خیابان میرزاد عشقی، خیابان جوادیه، خیابان شریعتی، خیابان شریعتی، بلوار بعثت، بلوار شهید احمدی روشن، بلوار سعیدیه شمالی و جنوبی، خیابان هنرستان، کوی خاتم و کوی دره مرادبیگ از جمله معابر و مسیرهایی هستند که تاکنون عملیات آسفالت ریزی در معابر اصلی و فرعی آنها اجرایی شد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب