به دلیل عدم فاصله گذاری اجتماعی؛

۳ مرکز بازی در نهاوند پلمب شد

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با توجه به عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و احتمال انتقال و انتشار ویروس کرونا سه مرکز بازی های کامپیوتری در نهاوند پلمب شد.

مومنعلی دارابی، رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار کرد: رعایت دستورات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری کرونا برای صنوف و عموم مردم ضروری است.

وی افزود: بازرسان این اداره با همکاری اداره صمت و نیروی انتظامی به صورت مرتب در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی از مراکز مختلف بازدید می کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند عنوان کرد: در راستای حفظ سلامت شهروندان سه مرکز بازی مخصوص کودکان و نوجوانان در نهاوند به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و عدم فاصله گذاری اجتماعی پلمپ شدند.

دارابی بیان کرد: با توجه به اینکه روزانه تعداد کودکان زیادی به این مراکز مراجعه می کردند و احتمال انتشار ویروس کرونا و انتقال آن در این مکان ها وجود داشت، در جهت حفظ سلامت شهروندان این مراکز پلمب شدند.

وی با اشاره به اینکه نظارت ها با شدت ادامه دارد، گفت: در زمینه سلامت همشهریان با کسی تعارف نداریم و از شهروندان هم درخواست داریم به ما کمک کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا، خانواده ها نیز نباید اجازه دهند که بچه هایشان به مکان‌های شلوغ که احتمال انتشار ویروس کرونا وجود دارد تردد کنند.

دارابی افزود: مردم‌ می توانند موارد بهداشتی و عدم رعایت این مسائل را به کارشناسان این اداره ارجاع دهند تا پیگیری شود.

وی در پایان گفت: از شهروندان درخواست داریم همچنان موارد و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا را رعایت کرده و حتما از ماسک و دستکش استفاده کنند.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب