مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا:

آرمان خمینی عظیم رفع استعمار فکری و علمی از دانشگاه است 

 محسن کاظمی گفت: آرمان فرزندان انقلابی خمینی عظیم در سطح دانشگاه ها اجرای خواسته های به حق امام در رهایی از استعمار علمی و فرهنگی استکبار جهانی است.

محسن کاظمی،  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان اظهار کرد: ۱۴ و ۱۵ خرداد یادآور دو رویداد بزرگ در کشور ماست.

وی با اشاره به اینکه غم و مصیبت فراق امام عظیم الشان امام خمینی (ره) تمام نشدنی است، ادامه داد: امام ره مردی است  که پایه های این انقلاب الهی را بنا نهاد تا پرچم قیام و مقاومت علیه ظلم و تاریکی بدست مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران برافراشته باشد.

کاظمی با اشاره به اینکه آرمان امام و انقلاب اسلامی اتصال انقلاب به انقلاب جهانی مهدی موعود است ،افزود: تلاش و آرمان فرزندان انقلابی خمینی عظیم در سطح دانشگاه ها اجرای خواسته های به حق امام در رهایی از استعمار علمی و فرهنگی استکبار جهانی است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا قیام ۱۵ خرداد را یادآور جوشش غیرت دینی و مردمی بر علیه تهاجم فرهنگی و هویت زدایی بیگانگان و دست نشاندگان داخلی آنها در دوران پهلوی دانست و افزود: امروز به برکت این حرکت عظیم و رهنمودهای امام(ره) و مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی به قدرت و ابهتی رسیده که به عنوان الگوی جهانیان معرفی شده است.

مسئول حوزه دانشجویی شهید آوینی با بیان اعلام  تجدید بیعت این تشکل دانشجویی با جانشین برحق امام خمینی ره ،تاکید کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی در آستانه سال روز رحلت امام عظیم الشان با جانشین به حقشان امام خامنه ای مدظله العالی تجدید پیمانی می کند تا آخرین نفس برای پاسداری از حقیقت از پای ننشیند.

کاظمی با بیان اینکه در این برهه ی تاریخی یاوه گویی های شیطان بزرگ و نوچه های اروپایی و غرب گرایان داخلی بر عکس حال و روز آشفته شان بیشتر شده تصریح کرد: فرزندان خمینی عظیم و خامنه ای عزیز  با پیروی هر چه بیشتر از فرامین حضرت آقا و استقامت در راه شهدا در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی و ساخت استحکام درونی نظام در حرکت هستیم.

انتهای پیام/م

آخرین مطالب