بیشترین بازدیدها

یادداشت

برندگان مسابقه مجازی قرآنی در شهرستان بهار اعلام شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار اسامی برندگان مسابقه مجازی روخوانی و روانخوانی قرآن را اعلام کرد.

حبیب شهنوازیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: مسابقه مجازی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با مشارکت پایگاه خبری نشاط شهر و موسسات قرآنی شهرستان بهار در شبکه های مجازی شهرستان در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این مسابقه بهره گیری از فضای مجازی و ایجاد حال و هوای قرآنی در فضای مجازی در منازل بود.

شهنوازیان اظهار داشت: در این مسابقه ۲۷ نفر از نوجوانان، نونهالان و کودکان شرکت داشته و کلیپ های کوتاهی از روخوانی و روانخوانی قرآن برای ما ارسال کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار بیان کرد: با پایان مهلت مسابقه، داوری بین کلیپ های ارسالی صورت گرفت و از این بین هشت نفر از شرکت کنندگان به عنوان برندگان نهایی معرفی شدند.

وی بیان کرد: هلیا یونسی، روشنک فضائلی، حلما پیر تاجی، یسنا صادقی، حسین ملکی، مهتا عاکفی، زهرا عبدی و زینب جهانی به عنوان برندگان نهایی منتخب شدند.

شهنوازیان هم چنین گفت: برگزیدگان مسابقه مجازی قرآنی می توانند با در دست داشتن شناسنامه یا کپی شناسنامه از روز شنبه دهم خرداد ماه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار مراجعه کرده و جوایز خود را تحویل بگیرند.

وی در انتها از فرماندار بهار و موسسه قرآنی خاتم الانبیا که در تهیه جوایز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان را یاری کردند تشکر کرد.

انتهای پیام/ک

آخرین مطالب