توزیع بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تویسرکانی+ تصاویر

بسیجیان پایگاه های مقاومت حوزه المهدی تویسرکان در لبیک به ندای رهبر انقلاب بیش از ۵۰۰ بسته حمایتی به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع کردند.

به گزارش عصر همدان؛ رهبر معظم انقلاب همیشه با تدابیر حکیمانه خود بسیج مردمی را به سمت انجام کارهای وحدت بخش و خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان جامعه سوق داده است.

ایشان با ابتکاری در خلق عنوان رزمایش مواسات آحاد مردم را به جمع آوری کمک های خیرخواهانه در قالب کمک مؤمنانه تشویق و ترغیب کردند و این گونه بسیجیان همیشه در صحنه نیز در لبیک به ندای رهبر انقلاب یا علی(ع) گویان آستین های همت و غیرت خود را بالا زدند و با کمک های خیران توانستند در خدمت رسانی به خانواده های بی بضاعت پیش قدم شوند.

در این باره حوزه المهدی شهرستان تویسرکان همانند دیگر اقشار بسیج پای کار آمد و بیش از ۵۰۰ بسته حمایتی به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع کرد.

پایگاه مقاومت بسیج محمد رسول الله سرابی یکی از پایگاه های مقاومت این حوزه است که با کمک خیران نیک اندیش منطقه سرابی در تویسرکان توانست ۳۱۰ بسته حمایتی ـ معیشتی به ارزش ۷۰ میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان این محله توزیع کند.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب