بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان:

حمله به آثار فرهنگی و تاریخی از اقدامات صهیونیستهای غاصب و آمریکای جهانخوار است/تلاش رژیم صهیونیستی برای به حاشیه راندن روز قدس

حمله به آثار فرهنگی و تاریخی از اقدامات اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار است، که علاوه بر تهاجم هر روزه و حمله به جان و مال و ناموس بشریت و پشتیبانی از فعالیتهای تروریستی گروه هایی مانند داعش و کشور هایی که آنها را گاو شیرده می خوانند حمایت عملی میکند

به گزارش عصر همدان؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان در آستانه یوم الله روز قدس و با توجه به حاشیه سازی های اخیر رسانه های استکباری در خصوص مقبره استر و مردخای در همدان بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به این سرح است:

فَبِمَا نَقْضِهِم مِّیثَاقَهُمْ لَعَنَّاهُمْ وَجَعَلْنَا قُلُوبَهُمْ قَاسِیَهً یُحَرِّفُونَ الْکَلِمَ عَن مَّوَاضِعِهِ وَنَسُوا حَظًّا مِّمَّا ذُکِّرُوا بِهِ وَلَا تَزَالُ تَطَّلِعُ عَلَىٰ خَائِنَهٍ مِّنْهُمْ

آیه ۱۳ سوره مبارکه مائده

ﭘﺲ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﭘﻴﻤﺎﻥ ﺷﻜﺴﺘﻨﺸﺎﻥ ﻟﻌﻨﺖ ﻛﺮﺩﻳﻢ ، ﻭ ﺩﻝ ﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺳﺨﺖ ﮔﺮﺩﺍﻧﻴﺪﻳﻢ ، ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻛﻠﻤﺎﺕ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺟﺎﻳﮕﺎﻩ ﺍﺻﻠﻲ ﺍﺵ ﻭ ﻣﻌﻨﺎﻱ ﺣﻘﻴﻘﻲ ﺍﺵ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻣﻰ ﺩﻫﻨﺪ ، ﻭ ﺑﺨﺸﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻭﺳﻴﻠﻪ ﺁﻥ ﭘﻨﺪ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻧﺪ ، ﺍﺯ ﻳﺎﺩ ﺑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺧﺎﺋﻨﺎﻧﻪ ﺁﻧﺎﻥ آگاه میشوی.

در روزهای اخیر رسانه های معاند با طرح ادعای واهی به آتش کشیدن مقبره استر و مردخای سعی در فضاسازی رسانه ای و دور کردن اذهان از مسئله فلسطین و روز قدس کردند. موضوعی که کذب بودن آن در بازدید و اظهار نظر به هنگام رئیس انجمن کلیمیان، کاملا مشخص گردید.

رژیم غاصب صهیونیستی برای پوشاندن جنایت های اخیرش و به حاشیه کشاندن روز جهانی قدس می باشد. همچنان که در گذشته با ساختن افسانه هلوکاست چهره ای مظلوم از خودش را در جهان نشان داده است.
این ادعا در حالی مطرح می شود که، حمله به آثار فرهنگی و تاریخی از اقدامات اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار است، که علاوه بر تهاجم هر روزه و حمله به جان و مال و ناموس بشریت و پشتیبانی از فعالیتهای تروریستی گروه هایی مانند داعش و کشور هایی که آنها را گاو شیرده می خوانند حمایت عملی میکند، رسما ۵۲ نقطه تاریخی و فرهنگی کشورمان را تهدید کردند و در عراق و سوریه و یمن این اقدامات را عملی کردند و آثار تاریخی و فرهنگی آنها را تخریب کردند و قدس شریف را که میراث ادیان الهی یهودیت، مسیحیت و اسلام است را بارها مورد تعرض قرار دادند.

لذا بدینوسیله بسیج دانشجویی استان همدان هر گونه ارتباط خود را با این اتفاق مضحک و ساختگی تکذیب می نماید.

و اعلام میکند، همانطور که در انهدام پهپاد گلوبال هاوک و پایگاه آمریکایی عین الاسد آشکار شد، بسیجیان هرجا که لازم باشد ترس و واهمه ای از برخورد صریح و قوی با دشمن ندارند و مطمئنا اقداماتشان را آشکارا انجام خواهند داد و به همگان اعلام خواهند نمود.

و مجددا قاطعانه هشدار میدهد در صورت انجام هر گونه اقدام در خصوص اجرای طرح معامله قرن و ادامه جنایت ها علیه مردم مسلمان و مظلوم فلسطین از طرف سگ نگهبان آمریکا در منطقه، اقدام متقابل بسیج دانشجوئی به همان کیفیتی خواهد بود که در بیانیه قبلی گفته شد که آن اقدام تبدیل این مکان به کنسولگری فلسطین عزیز خواهد بود و بدانید اقدامات ما در مقابل دشمنان اسلام قاطع ،آشکارا و صریح انجام می شود.

همانا وعده الهی نزدیک خواهد بود و بزودی لکه ننگین جهان یعنی رژیم صهیونیستی از نقشه جهان زدوده خواهد شد.

همچنین از مقامات قضایی استان درخواست میشود ضمن پرداختن به ابعاد و عوامل این سناریو و بررسی علت مشکل ذخیره سازی فیلم های مربوطه، نتایج تحقیقات خود را به اطلاع عموم برسانند.

و العاقبه اللمتقین

انتهای پیام/

آخرین مطالب