بیشترین بازدیدها

یادداشت

جنجال آفرینی رسانه ای از ترس طوفان قدس / استر و مردخای در آتش ؟!!

همزمان شدن عملیات روانی وابستگان رسانه ای عبری ،عربی ،غربی از عربستان سعودی تا آلبانی و آمریکا و اروپا و تلاویو در خصوص آتش سوزی وسیع! در مقبره استر و مردخای با روز نکبت و در آستانه روز جهانی قدس، اتفاقی نیست و آخرین تلاش های مذبوحانه نظام سلطه برای به حاشیه بردن یوم القدس است.
به گزارش عصر همدان؛ ماجرا از روز جمعه آغاز شد جایی که  «ایلان اسکاتس کار» نماینده ویژه آمریکا «در امور نظارت و مقابله با یهودستیزی»،(شما بخوانید نماینده ویژه طرفداری از صهیونیزم) آتش‌کشیدن!! مقبره «استر و مردخای» مکان مقدس یهودیان ایران و جهان در همدان را قویا محکوم کرد.
این مقام دولتی حامی ویژه رژیم صهیونیستی در وزارت خارجه آمریکا با اشاره به تهدید سه ماه پیش برای تخریب این مقبره، یادآور شد که رژیم ایران دولت سردمدار حمایت از یهودستیزی!! (باز بخوانید صهیونیزم ستیزی)در جهان است. او هشدار داد که این اقدامات ایران باید متوقف شود و از جامعه یهودی (صهیونیسم) و سایر اقلیت‌ها محافظت شود.
ماجرایی کاملا مشکوک!
روز جمعه گذشته سالروز تشکیل رژیم غیرقانونی و منحوس صهیونیستی بود که به حق روز نکبت نام گرفته است.
طوفان سراسری و بین‌المللی کاربران فضای مجازی بر علیه ماهیت این رژیم کاملا جعلی، سردرمداران و حامیان آن ها را کاملا مستأصل کرده است.
بی شک ابتکار بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی در تعیین آخرین جمعه سال به عنوان روز قدس باعث شده است تا انسجام و اتحاد امت واحده اسلامی بر علیه این غده سرطانی شکل بگیرد.
طبیعی است این رژیم در حال غرق شدن برای فرار از این طوفان سهمگین که هر سال علاوه بر فضای اجتماعی کشورهای مختلف در بستر رسانه ها و فضای مجازی ابعاد گسترده تری پیدا می کند، به هر کاری دست بزند.
نمونه آخر آن، انتشار خبر مربوط به آتش سوزی گسترده و ویران شدن مقبره استر و مردخای در همدان در روز گذشته از سوی رسانه های عربی ،غربی و عبری بود.
خبری کذب که البته انتشار هماهنگ آن توسط رسانه سعودی اینترنشنال، من و تو و صدای آمریکای غربی در کنار رسانه های صهیونیستی باعث شده که دم خروس اتحاد منابع  و حامیان صهیونیستی این رسانه ها عیان شود.
تصاویر منتشر شده از این مقبره بعد از این هجمه رسانه ای حاکی از کذب بودن خبر ویرانی و آتش سوزی وسیع دارد.
هرچند ایرادهایی به مسئولین در حوزه اطلاع رسانی وارد است، ولی آنچه از مصاحبه منتشر شده  دادستان همدان با رسانه های مختلف بر می آید ،عمدی یا غیر عمدی بودن حریق جزئی صورت گرفته در این مکان محرز نشده است و اقدامات امنیتی و انتظامی برای روشن شدن ابعاد این ماجرا  آغاز شده و ادامه دارد.
علی الظاهر این اقدام که روز پنجشنبه صورت گرفته با هدف تحت الشعاع قرار دادن روز نکبت و بعد از آن روز قدس شکل گرفته و دست خالی رسانه های معاند از انتشار هر نوع عکس و فیلم، حاکی از ناکام ماندن این توطئه دارد.
همزمان شدن عملیات روانی وابستگان رسانه ای عبری ،عربی ،غربی از عربستان سعودی تا آلبانی و آمریکا و اروپا و تلاویو در خصوص آتش سوزی وسیع! در مقبره استر و مردخای با روز نکبت و در آستانه روز جهانی قدس، اتفاقی نیست و آخرین تلاش های مذبوحانه نظام سلطه برای به حاشیه بردن یوم القدس است.
در پوچ بودن ادعای این قبیل رسانه ها همین بس که این مکان دوره ایلخانی در زمره آثار ملی تحت نظر میراث فرهنگی ثبت شده و در زمان فعلی هیچ دلیل منطقی برای تخریب این مکان تاریخی وجود ندارد . هرچند ذهنیت تاریخی و بسیار منفی مردم به قتل دهها هزار ایرانی توسط استر و مردخای در زمان خشایار شاه وجود دارد ولی این مکان به عنوان یک ابنیه تاریخی و از آثار هنر زیبای ایرانی به عنوان یک سرمایه ملی است .
بی شک همزمانی این خبرسازی با روز نکبت و در آستانه روز جهانی قدس ،اتفاقی نیست و آخرین تلاشهای مذبوحانه جریان رسانه ای عبری،عربی، غربی برای به حاشیه بردن یوم القدس است، اما زهی خیال باطل.
روز گذشته طوفان فعالان مجازی انقلابی حول محور covid1948 آغاز حماسه ای رسانه ای است که قطعا در روز قدس به اوج خود خواهد رسید.‌
غده سرطانی و ویروس منحوس رژیم صهیونیستی قطعا ۲۵سال آینده را نخواهد دید . این وعده صادق امام المسلمین است که به حول و قوه الهی محقق خواهد گردید.
انتهای پیام/ حسین ربیعی کارشناس رسانه

آخرین مطالب