بیشترین بازدیدها

یادداشت

استاندار همدان:

۱۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه راه سازی تویسرکان اختصاص داده می شود/ پیوند ۲۰۰ هزار شاخه درخت گردو در تویسرکان

سید سعید شاهرخی در بازدید از پروژه های در دست ساخت تویسرکان، از پیوند ۲۰۰ هزار شاخه درخت گردو در این شهرستان خبر داد و گفت: همچنین ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در طرح های مرتبط با راه سازی تویسرکان اختصاص داده می شود.

به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ امروز استاندار همدان در سفر یک روزه خود به تویسرکان از چند پروژه در دست اجرای این شهرستان به همراه مفتح نماینده مردم و فرماندار تویسرکان بازدید کرد.

بازدید از محور جوکار ـ تویسرکان، محور تویسرکان ـ کنگاور، نهالستان زنجیره گردو و بیمارستان شهید سلیمانی برخی از طرح هایی بود که در دستور کار شاهرخی قرار گرفت.

سیدسعید شاهرخی، استاندار همدان پس از این بازدیدها در جمع خبرنگاران از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه راه سازی تویسرکان خبر داد و گفت: این اعتبار برای تسریع در تکمیل طرح محور تویسرکان ـ کنگاور و برخی دیگر از طرح های حوزه راه هزینه می شود.

وی با وعده آن که اعتبارات لازم برای پروژه های راه و شهرسازی را تأمین می کنیم، اظهار کرد: در یک هفته آینده آسفالت کامل طرح تویسرکان ـ جوکار محقق و از سویی دیگر قطعه دوم محور تویسرکان ـ کنگاور در یک ماه آینده تکمیل و آسفالت می شود.

استاندار همدان همچنین از پیوند۲۰۰هزار شاخه درخت گردو از ابتدای اجرای طرح تاکنون خبر داد و افزود: طرح بزرگ ملی سرشاخه کاری تویسرکان در کشور بی نظیر است و باید آن را برای سرویس دهی بیشتر به سراسر کشور توسعه داد.

شاهرخی در ادامه با اعلام پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصدی بیمارستان در دست ساخت شهید سلیمانی تویسرکان، تصریح کرد: خوشبختانه تجهیزات لازم برای این بیمارستان تهیه و در انبار است تا به محض تکمیل شدن مورد بهره برداری قرار بگیرد.

وی به بازدید خود از پاسگاه دو منظوره مستقر در جاده تویسرکان ـ کنگاور اشاره کرد و گفت: هزینه انشعاب و گازکشی این پاسگاه را تأمین خواهیم کرد.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب