بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول بسیج ادارات سپاه استان همدان مطرح کرد؛

توزیع ۱۵۰ هزار ماسک در بین مراجعین و کارمندان ادارات/ همکاری و مشارکت ۲۳۹ پایگاه بسیج ادارات

آخرین ویرایش در:
احد امیری با بیان اینکه تاکنون  ۱۵۰ هزار عدد ماسک در بین مراجعین و کارمندان ادارات روزانه توزیع شده است، گفت: ۲۳۹ پایگاه بسیج ادارات در استان در زمینه راه های مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مشارکت کرده اند.

به گزارش عصر همدان؛ بسیج شدن  آحاد جامعه در این چند وقت برای مقابله با ویروس کرونا از سوی همه اقشار مردمی برای همگان قابل محسوس و مشاهده است و بسیج ادارات و دستگاه های اجرایی نیز در این میان با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری در میدان مقابله با کرونا حاضر بوده و با افتخار با یک حرکت پیش دستانه با تعامل و همکاری دانشگاه علوم پزشکی پس از همه گیری ویروس کرونا جلسه مشترکی برگزار کرد تا بتواند هم پای مردم و در کنار مردم به مقابله با کرونا بپردازد.

مسئول بسیج ادارات و دستگاه های اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار کرد: یک هیئت اندیشه ورز در مجموعه بسیج ادارات استان به عنوان مجموعه مبارزه با کرونا به صورت مجازی تشکیل شده است.

امیری افزود: تاکنون ۲۳۹ پایگاه بسیج ادارات در کل استان در زمینه راه های مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا توجیه و مکاتباتی در این زمینه برای همکاری انجام شده است.

وی یادآور شد: در مدت شیوع بیماری کرونا بسیج ادارات و دستگاه های اجرایی طی ابلاغیه ای از همه ادارات مشارکت جدی را برای فاصله گذاری افراد شاغل و عدم تجمع در ادارات را درخواست کرده است.

امیری ادامه داد: در این مدت سطوح مختلف دستگاه ها و ادارات هر روز در دو نوبت توسط نیروهای بسیج گندزدایی و ضدعفونی شده است.

مسئول بسیج ادارات و دستگاه های اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: از ابتدای طرح غربالگری و پیشگیری از ویروس کرونا تاکنون  ۱۵۰ هزار عدد ماسک در بین مراجعین و کارمندان ادارات روزانه توزیع شده است و متقاضیان توسط بسیج ادارات به سازمان صنعت، معدن و تجارت معرفی شده اند.

امیری با بیان اینکه آب ژاول ادارات شهرستان های نهاوند، رزن و کبودراهنگ با همکاری بسیج کارمندی دانشگاه بوعلی همدان بالغ بر ۳۰ هزار لیتر تامین شده است، خاطرنشان کرد: نیروگاه مفتح همدان نیز یک خط تولید ۴۰ هزار تا ۱۰۰ هزار لیتری تولید آب ژاول روزانه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج ادارات استان طی تعامل با شهرداری توانسته در گندزدایی معابر در دو نوبت به نیروهای شهرداری کمک کند، بیان کرد: طی همکاری بسیج جامعه پزشکی با بسیج ادارات نیروهای بسیجی برای خدمت بیشتر به کادر پزشکی درمانی مرتباً در بیمارستان هایی که بیماران کرونایی بستری هستند حضور مستمر دارد.

مسئول بسیج ادارات و دستگاه های اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه بسیج ادارات در این مدت توانسته مشاغلی که نتوانسته اند با شیوع کرونا امرار معاش نسبتاً خوبی داشته باشند را شناسایی کند، تصریح کرد: بسیج ادارات توانسته ۳۰ خط تولید را تغییر کاربری دهد و در روند صدور و تسهیل راه اندازی خطوط تولید ماسک و مواد ضدعفونی اقدامات لازم را انجام دهد.

امیری در پایان با اشاره به اینکه بسیجیان در این مدت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آموزش دیده و ساماندهی شده اند یادآور شد: روند آموزش ها در دوره های مختلف به صورت روزانه در سامانه سیب وزارت بهداشت و درمان ثبت شده است.

انتهای پیام/ف

آخرین مطالب