فرمانده تیپ انصارالحسین ع استان همدان:

سپاه انصارالحسین، ۱۵۰ پزشک یار آماده به کار دارد/سپاه با تمام ظرفیت آماده مقابله با کروناست

ولی بهاریان از آماده به کار بودن ۱۵۰ پزشک یار زیر مجموعه سپاه انصارالحسین(ع) برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: در این راستا هزار و ۵۰۰ نیرو نیز آموزش دیده اند.

به گزارش عصر همدان؛ ولی بهاریان، فرمانده تیپ انصارالحسین ع استان همدان، در ستاد مبارزه با کرونا شهرستان اسدآباد با اشاره به اجرای عملیات بزرگ پاکسازی سطح شهرهای نهاوند و اسدآباد از ویروس کرونا، گفت: این عملیات که قرار بود در استانهای ایلام و کرمانشاه انجام شود، با پیشنهاد فرمانده سپاه استان و همکاری خوب قرارگاه منطقه ای نجف اشرف، در دو شهر اسدآباد و نهاوند هم روز پنج شنبه انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه همیشه در مقابله با بحران‌ها پیشگام بوده اند، گفت: در حال حاضر نیز ۱۵۰ پزشک یار در استان به صورت اماده باش هستند که در صورت نیاز می توانیم از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

بهاریان از آموزش هزار و ۵۰۰ بسیجی و نیروی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا در استان همدان خبر داد و افزود: این نیروها با همکاری علوم پزشکی آموزش‌های لازم را دیده اند که در صورت نیاز از آنان در مقابله با کرونا بهره مند شویم.

وی تأکید کرد: ما پاسداران انقلاب اسلامی با تمام ظرفیت پای کار می آییم که به امید خداوند این ویروس منحوس را از جامعه برچینیم.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب