بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان خبر داد

اعلام آمادگی بیش از یک هزار بسیجی تویسرکانی برای مقابله با کرونا/ تمام توان بسیج در اختیار مسئولان بهداشت قرار می گیرد

آخرین ویرایش در:

سرهنگ مرتضی سیاهوشی از آمادگی بیش از یک هزار بسیجی در این شهرستان برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: سپاه این آمادگی  را دارد تا همه توان بسیج را در اختیار مسئولان بهداشت قرار دهد.

به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ سرهنگ مرتضی سیاهوشی بعدازظهر امروز در قرارگاه پدافند زیستی با موضوع طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، گفت: در خانه ماندن، بهترین راه مقابله با کرونا است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان تویسرکان هر ساله از اواخر اسفند تا اوایل فروردین میزبان تعداد قابل توجهی از مسافران نوروزی است، می طلبد تا فرهنگ سازی مناسب تری انجام شود و ضرورت حذف مسافرت های نوروزی برای کاهش شیوع کرونا در کشور برای همگان تبیین شود.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با اشاره به منویات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه « یقیناً هر چیزی که کمک کند به سلامت جامعه و عدم شیوع این بیماری، یک حسنه است؛ در نقطه‌ مقابل هر چیزی که کمک کند به شیوع این بیماری، یک سیّئه است»، افزود: از این رو بسیجیان همیشه در صحنه به ندای رهبر انقلاب همانند همیشه لبیک گفته و برای مبارزه با شیوع کرونا به میدان آمده اند.

سیاهوشی تصریح کرد: امروز سپاه همچون همیشه یار و یاور مردم است و این آمادگی  را دارد تا همه توان بسیج را در اختیار مسؤلان بهداشت قرار دهد.

وی همچنین عنوان کرد: بنابراین قرار شد که در اسرع وقت در حدود یک هزار و ۲۰ نفر از نیروهای بسیج توسط مرکز بهداشت آموزش های لازم درخصوص مبارزه با کرونا را بیاموزند وبه کمک نیر‌وهای امدادی و بهداشتی بیایند.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب