بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس شبکه بهداشت و درمان تویسرکان:

۲ مورد تست ابتلاء به ویروس کرونا در تویسرکان مثبت اعلام شد

 سید ابراهیم طواف زاده گفت: دو مورد تست ابتلاء به ویروس کرونا در این شهرستان مثبت اعلام شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار کرد: دو بانوی تویسرکانی یکی ۶۰ ساله و دیگری نزدیک به ۷۰ ساله که سابقه مسافرت به تهران و مشهد داشتند مبتلا به کرونا شدند.

وی اظهار کرد: در دو روز اخیر با توجه به آزمایش های انجام شده، تست ابتلاء به ویروس کرونای این دو بانو مثبت اعلام شده است و این دو نفر جزء هفت نفر مشکوک به کرونا که در روزهای گذشته از مشهد بازگشته بودند، نیستند.

پیش‌بینی ۵۴ تخت بیمارستانی برای بیماران مشکوک به کرونا در تویسرکان

رئیس شبکه بهداشت و درمان تویسرکان افزود: دو نفر از هر دو خانواده این دو بانو مشکوک به کرونا هستند و تست کرونای آنان نیز برای اخذ جواب به همدان ارسال شده است.

طواف زاده با اشاره به اینکه برای بیماران مشکوک به کرونا در تویسرکان ۵۴ تخت بیمارستانی پیش بینی شده است، افزود: از این تعداد چهار تخت به صورت ایزوله برای بیمارانی است که به صورت قطعی تست کرونای آنان مثبت اعلام می شود.

لغو تمامی جراحی های غیرضروری تا اطلاع ثانوی در بیمارستان تویسرکان

طواف زاده از کاهش ۴۰ درصدی مراجعات مردمی برای بیماری های دیگر به بیمارستان به ویژه بخش اورژانس و نیز لغو تمامی عمل های جراحی غیر ضروری در بیمارستان تویسرکان خبر داد و تصریح کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا در حال حاضر ملاقات بیماران هم ممنوع شده است.

وی همچنین عنوان کرد: در حال حاضر متأسفانه کادر درمانی این بیمارستان با کمبود امکانات و تجهیزات حفاظت فردی از جمله گان و ماسک روبرو هستند و امیدواریم خیران برای تهیه این تجهیزات به کمک ما بیایند.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب