بیشترین بازدیدها

یادداشت

انتقاد شدید منتخب مردم بهارو کبودراهنگ به تحرکات فرقه بهائیت:

خوشحالی بهائیت به دلیل بیماری مردم ایران شرم آور است

عیسی جعفری با انتقاد صریح از تحرکات فرقه بهائیت درچند روز اخیر گفت: برملا شدن نیات مثلث شوم سه گانه فرقه بهائیت در حوزه رسانه ای در ایران با شکست بزرگی مواجه خواهد شد.

 منتخب مردم شهرستان های بهار و کبودراهنگ دریازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان با توجه به شیوع بیماری کرونا در برخی شهرهای ایران اظهار کرد:تحرکات برخی رسانه های خود فروخته غربی در خصوص بزرگ نمایی بیماری کرونا در ایران و وابستگی شیوع این بیماری در کشورهای دیگر به ایران و متهم کردن مقامات ایرانی به بایکوت خبری بسیار شرم آوراست.

وی درادامه با اشاره به ژست حمایت غربی ها از مردم ایران افزود:بر اساس چارچوب مقررات بین المللی بهداشت جهانی مرجع اعلام مبتلایان به بیماری کرونا در ایران وزارت بهداشت می باشد نه رسانه هایی که با دروغ گویی سعی در برهم زدن آرامش ملت ایران دارند، ژست دایه مهربان تر از مادر آن ها  این بار به بهانه کرونا نشان از طینت خبیث آن ها دارد.

جعفری با انتقاد شدید از سرکردگان فرقه بهائیت و ردپای آن ها در احتکار مواد بهداشتی بیان کرد:غرب شیفتگان و سرگردگان فرقه ضاله بهائیت در چند روز اخیر با ابراز خشنودی از شیوع بیماری کرونا درایران و حمایت از محتکرین مواد بهداشتی وعده های انتقام از مردم ایران را  مطرح می کردند که در روزهای آینده با شکست بزرگی مواجه خواهند شد.

منتخب مردم بهارو کبودراهنگ جلوه رسانه های غربی از شیوع بیماری کرونا در ایران را غیر واقعی و مغرضانه عنوان کرد و گفت:پرده برداری از پشت پرده مثلث شوم رسانه های وابسته به فرقه بهائیت در چند روز اخیرحقایق تلخی از تلاش های وقیحانه غربی ها برای بزرگ نمایی این بیماری در  ایران را نشان داد که  برملا شدن این واقعیت ها روسیاهی بزرگی برای آن ها به جا خواهد گذاشت.

وی با شاره به نمونه اخیر این موج سواری رسانه ای غربی ها در روزهای سخت ملت ایران اضافه کرد:گزارش مضحکانه شبکه من و تو در خصوص اظهارات آیت الله بهجت با وجود درگذشت ۱۰ ساله ایشان نمونه بارزی از رسوایی رسانه های غربی برای بزرگ نمایی این بیماری در سطح کشور بود.

عیسی جعفری بهترین راه کار مقابله باشایعات  رسانه های معاند را را اندازی شبکه ملی اطلاعات دانست و تصریح کرد:امروز بزرگ ترین ضربه های سیاسی،اقتصادی و فرهنگی در فضای مجازی توسط دشمنان نظام وارد به کشور وارد می شود و بهترین راهکار مقابله اتکا به توان داخلی و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور است.

جعفری در پایان با درخواست از مردم درخصوص رعایت نکات بهداشتی خاطر نشان کرد:با وجود تاثیر کرونا ویروس برجو روانی جامعه از مردم عزیز خواهشمندیم  با هوشیاری تمام و رعایت نکات بهداشتی  این بیماری ویروسی را کنترل نمایند.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب