بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان همدان:

شورا کار خود را انجام می دهد و دارای سازوکار است/ کسانی که می گویند انتخاب افراد مهندسی شده است باید در قیامت پاسخ گو باشند

آخرین ویرایش در:
میرزا محمد سلگی با بیان اینکه رای مردم حق الناس است و نظر اعضا مجمع ملاک نیست، گفت: کسانی که می گویند انتخاب افراد مهندسی شده است باید در قیامت پاسخ گو باشند چرا که انتخاب افراد بر اساس سازوکار کشوری و دستور کار است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه شورای ائتلاف کاملا بی طرف عمل می کند، اظهار داشت: از بین ۶ نفری که انتخاب شدند و در لیست شورای ائتلاف قرار گرفتند هرکدام از این افراد که مورد اقبال مردم باشد معرفی می شود.

وی افزود: رای مردم حق الناس است و نظر اعضا مجمع در انتخاب افراد و قرار گرفتن در لیست ملاک نیست

سلگی با بیان اینکه کسانی که می گویند انتخاب افراد در شورای ائتلاف مهندسی شده است باید در قیامت پاسخ گو باشند چرا که انتخاب افراد بر اساس ساز و کار کشوری و دستور کار است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان همدان خاطر نشان کرد: اجبار به کناره گیری افرادی که به هر دلیلی جز دو نفر نهایی برای معرفی به مردم قرار نمی گیرند نیست اما این افراد که از طرف شورا به مردم معرف نمی شوند.

وی بیان کرد: کاندیداهای عضو شورای ائتلاف می توانند فعالیت انتخاباتی داشته باشند اما بهتر است که برای شکل گیری مجلس خوب و به نفع انقلاب، هزینه انتخاباتی نکنند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان همدان با بیان اینکه برای داشتن مجلس خوب و کارآمد باید افراد توانمند و مورد اقبال مردم را انتخاب کنیم، گفت: از نمایندگان فعلی مجلس ۹۰ نفر رد صلاحیت شدند و از اینجا می توان فهمید که اینها برای کار کردن به نفع مردم به مجلس نرفتند.

سلگی در پایان گفت: شورای ائتلاف به گزینه اصلح تاکید دارد چرا که اگر فرد اصلح انتخاب شد دیگر مشکلی نخواهیم داشت البته میزان رای مردم است و باید اقبال مردم به افراد و کاندیدا را هم مد نظر داشته باشیم.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب