فرماندار شهرستان بهار: 

۱۱۴ پروژه به مناسبت دهه فجر در بهار افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

احسان قنبری در دیدار مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بهار با امام جمعه این شهر از افتتاح و کلنگ زنی ۱۱۴ پروژه در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش عصر همدان؛ مدیران دستگاه های اجرای شهرستان بهار صبح امروز به دیدار امام جمعه شهر بهار رفته و گزارش مختصری از پروژه های در دست افتتاح یا کلنگ زنی در دهه فجر ارائه دادند.

در این جلسه فرماندار بهار با اشاره برنامه های دهه فجر گفت: در طول دهه فجر بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی در سطح شهرستان بهار اجرایی خواهد شد.

احسان قنبری از کلنگ زنی ۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸/۵ میلیارد تومان و بهره برداری از ۸۶ پروژه با اعتباری بالغ بر۵۸ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان در شهرستان بهار خبر داد.

قنبری ضمن اشاره به همکاری همه جانبه ادارات با خبرنگاران افزود: جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم از خدمات و عملکرد دولت، مدیران ادارات نسبت به همکاری و تعامل با خبرنگاران شهرستان در راستای تهیه ویژه نامه و یا درج اخبار اقدام لازم را داشته باشند.

قنبری با اشاره به آمادگی شهرستان جهت برگزاری انتخابات گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بهار بترتیب: در بخش مرکزی ۵۰ شعبه، در بخش لالجین ۳۴ شعبه، در بخش صالح آباد ۳۰ شعبه و در مجموع در کل شهرستان ۱۱۴ شعب اخذ رای وجود دارد و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در برگزاری انتخابات حضور خواهند داشت.

در ادامه امام جمعه بهار در این جلسه گفت: ما باید قدردان این انقلاب باشیم چرا که انقلاب اسلامی هدیه الهی به ملت ایران اسلامی است.

حجت الاسلام محمدعلی ارزنده اظهار داشت: در انقلاب اسلامی ابتدا انقلاب درونی بین ملت ایجاد شد و سپس انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و ملت ایران اسلامی به پیروزی رسید.

امام جمعه بهار تصریح کرد: در تمام زمینه ها نوآوری داشته ایم و امروز جزء کشورهای برتر دنیا در قدرت دفاعی هستیم.

وی گفت: انقلاب اسلامی انقلابی توحیدی است و اگر دست آمریکا قطع شود و امید را از دشمن قطع کنیم به پیشرفت خواهیم رسید.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب