بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان:

روز شهادت حضرت فاطمه (س) با دو برنامه شاخص برگزار خواهد شد

حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری، گفت: صبح فردا هیئات همدان از ساعت ۹:۳۰ به عزاداری می پردازند و تشییع نمادین این بانوی بزرگوار را خواهیم داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه مراسمات روز شهادت حضرت فاطمه (س) عزاداری هیئات در خیابان های مجاور میدان شهر است، گفت: فردا هیئات از ساعت ۹۰:۳۰ به عزاداری خواهند پرداخت و سپس برای اقامه نماز به حسینیه و مساجد خود خواهند رفت.

نظیری با اشاره به اینکه یکی دیگر از برنامه های فردا تشییع نمادین حضرت فاطمه (س) از امام زاده عبدالله (ع) تا امامزاده امام زاده حسین بن علی (ع) است، افزود: این برنامه با هماهنگی مجموعه فرهنگی آل طاها  بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در آخر هفته مراسمی با تجمع ۳۰ هیئت استان در حسینیه امام (ره) همدان مراسمی با مداحی میثم مطیعی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان در پاسخ به این سوال که چرا در همدان همچون سایر شهر ها هیئت های منسجم نداریم، گفت: این موضوع دلایل زیادی دارد که نیاز به بررسی و فرهنگ سازی است اما مهمترین علت، عدم همکاری هیئت ها است، چرا که فرهنگ عزاداری در همدان به صورت محله محور است.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب