تعیین ۴ ایستگاه جمع‌آوری کمک‌ها برای کودکان سیل زده سیستان و بلوچستان در همدان

مسئول روابط عمومی موسسه هفت بهشت زندگی از جمع‌آوری کمک‌هایی از قبیل لوازم‌التحریر، اسباب بازی، کتاب قصه، کفش و… برای کودکان سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: این کمک ها توسط ۶ موسسه و گروه جهادی در ۴ ایستگاه در سطح شهر همدان جمع آوری می شود.

مرتضی قلری در گفت‌و‌گو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به سابقه یک ساله موسسه هفت بهشت زندگی، اظهار کرد: این موسسه از سال گذشته با محوریت سبک زندگی بهتر، در همدان و به عنوان سومین موسسه فعال در این حوزه بعد از استان‌های اصفهان و قم راه‌اندازی شد.

وی با بیان اینکه ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی امری ضروری است، گفت: این موسسه اکنون با ۱۰ نفر عضو هیأت موسس در حال فعالیت است.

مسئول روابط عمومی موسسه هفت بهشت زندگی بیان کرد: این موسسه در نظر دارد با همراهی چند موسسه و گروه دیگر کمک‌هایی برای کودکان سیل‌زده سیستان و بلوچستان جمع‌آوری کند.

وی با تأکید بر اینکه این اقدام اولین کار عملیاتی موسسه هفت بهشت است، افزود: بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده کمک‌ها برای بزرگسالان سیل زده به طرق مختلف انجام شده اما در حوزه کودکان کار خاصی نشده است حال آن که در بلایا و حوادث کودکان دچار بیشترین آسیب روحی و روانی می‌شوند.

قلری در ادامه با اشاره به همراهی سایر موسسات در این اقدام، تصریح کرد: مسجد قدس پیشاهنگی، موسسه خیریه نجف اشرف، موسسه حافظان کلام وحی، گروه جهادی شهدای گمنام و جامعه‌القرآن پایگاه نوژه با برقرای ۴ ایستگاه در سطح شهر اقدام به جمع‌آوری کمک‌ها برای کودکان سیل‌زده کرده است.

وی با اشاره به اقلام مورد نیاز برای کودکان سیل زده سیستان و بلوچستان، یادآور شد: اسباب بازی، لوازم‌التحریر، کتاب قصه، کفش و دمپایی و در صورت لزوم پوشاک از اقلام مور نیاز است؛ با توجه به متفاوت بودن فرهنگ پوشش در این منطقه تهیه پوشاک از اقلام ضروری نیست.

مسئول روابط عمومی موسسه هفت بهشت زندگی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح از سوم بهمن ماه آغاز شده و تا ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ذ

آخرین مطالب