بیشترین بازدیدها

یادداشت

اتهام زنی بدون دلیل و سند نماینده اصلاح طلب مجلس؛

بررسی ادعای بی سند و مدرک نماینده مردم تهران در خصوص مراسم تدفین شهدای سانحه هوایی/ دلیل همسویی رسانه های معاند با محمودصادقی چیست؟

محمود صادقی که به  بیان اظهارات بدون سند مشهور است و تاکنون بارها پس از بیان ادعاهای واهی، به اشتباه بودن ادعای خود اعتراف کرده، حالا نظام را به ممانعت از حضور یک مادر!!شهید در مراسم تدفین فرزندش متهم کرده است.

به گزارش عصر همدان؛ محمود صادقی نماینده پرحاشیه مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ساعت ۲۱:۵۷ روز جمعه توئیتی مبنی بر ممانعت ماموران امنیتی از نزدیک شدن مادر یکی از شهدای حادثه هوایی در همدان کرده است.

در این توئیت چنین نوشته: ” تأثیر روحی صحنه ای که جان باخته ای را درون حصاری از داربست ها دفن می کنند و مأمور امنیتی مانع از نزدیک شدن مادر!!داغدار به محل دفن فرزندش می شود،کمتر از اصل فاجعه نیست.کاش رهبری حال و روز این مادر را هم مشاهده کند “.

عصر همدان بر اساس رسالت خبری خود به بررسی این موضوع می پردازد

با نگاه اجمالی به فیلم منتشر شده نکات زیر به خوبی قابل احصا می باشند:

اول اینکه بر خلاف ادعای آقای صادقی هنوز مراسم تدفین شروع نشده است و فیلم قبل از مراسم تدفین گرفته شده است.

دوم در این فیلم هیچ کس مانع از حضور خانم مذکور نشده است و رفتار و سخنان منطقی و آرام بخش خواهر حاضر در فیلم نیز مؤید این مطلب است.

سوم: در فیلم منتشر شده از تاکتیک عملیات روانی بازنمایی استفاده شده، به این معنا که در این فیلم مهندسی پیام اتفاق افتاده است.

و اما بررسی اصل ماجرا :

برای بررسی صحت و سقم ادعای نماینده یادشده به سراغ آقای عارف مدیرکل بنیاد شهد و امور ایثارگران استان همدان رفتیم . ایشان به صراحت تمامی ادعاهای صورت گرفته مبنی بر ممانعت از حضور مادر شهید را رد کرد و اعلام داشت که تمامی بستگان و اقوام شهدا در محل تدفین حضور داشته و هیچ کس ممانعتی نداشته است. (این مصاحبه را می توانید در http://Asrehamedan.ir/44384 مطالعه نمایید) .

البته تصاویر منتشر شده توسط رسانه های مختلف نیز کذب بودن این ادعا را به خوبی اثبات می نماید، مثلا تصاویر منتشر شده توسط خبرگزاری های دولتی ایرنا و ایسنا به خوبی نشان می دهد که خانواده های داغدار در حصار تعبیه شده برای مراسم حضور دارند.

همچنین در خصوص نصب داربست بر اساس روال، برای سهولت در تدفین و جلوگیری از ازدحام جمعیت از حصارهای داربستی استفاده می شود.

نکته قابل توجه اینجاست که این اتهام زنی بی اساس و بدون سند معمولا از سوی رسانه های معاند مطرح می شود اما گویا این نماینده اصلاح طلب مجلس در این فقره، گوی سبقت از رسانه های معاند ربوده و خوراک خبری را برای جنگ رسانه ای بی بی سی و … علیه کشورمان درست کرده است.

تقریباً تمامی کانال های معاند اعم از سلطنت طلب و منافق و دلقل کهای خارج نشین و رسانه های مدعی غربی نظیر بی بی سی و رادیو فردا و حتی تلویزین سعودی ایران اینترنشنال به این موضوع و حاشیه سازی آقای محمود صادقی پرداخته اند، به راستی دلیل این همسویی در موضوعاتی از این دست چه می تواند باشد؟

محمود صادقی نماینده لیست امید مجلس شورای اسلامی در بین فعالان سیاسی و رسانه ای به اظهارات خلاف، پر حاشیه و البته بدون دلیل و سند مشهور و تاکنون بارها پس از بیان ادعاهای واهی و بدون دلیل خود، به اشتباه بودن آن اعتراف کرده است.

انتهای پیام/

آخرین مطالب