بیشترین بازدیدها

یادداشت

شهردار رزن:

میدان شهدای رزن به نام سپهبد شهید سلیمانی نامگذاری شد

حجت الله علیخانی از نامگذاری دو خیابان در رزن به نام سپهبد سلیمانی وشهید مظفری نیا خبر داد و گفت: در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی به دنبال اجرای دیوارنگاره بزرگ  در رزن هستیم

شهردار رزن در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: رشادت ها و جانفشانی های سپهبد شهید سلیمانی همگان را داغدار خود کرده است و مزین شدن خیابانی در رزن کوچکترین کاری است که شهرداری برای بزرگی این شهید انجام می دهد.

وی با اشاره به تلاش مجموعه شورا و شهرداری رزن برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در سطح شهر افزود: در راستای همین اقدامات فرهنگی نام میدان شهدا رزن با تایید شورای شهر به نام سردار شهید سلیمانی نامگذاری شد.

علیخانی گسترش یاد و نام شهدا را یک اصل مهم در مدیریت شهری برشمرد و عنوان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با شورا یکی از خیابانهای اصلی شهر رزن به سمت ورودی ساختمان های مسکن مهر نیز به نام شهید شهروز مظفری نیا نامگذاری خواهد شد.

شهردار رزن همچنین از انجام اقدامات اولیه برای انجام دیوارنگاره بزرگ با تصویر شهید سلیمانی و یاران عزیزش در شهر رزن خبر داد و گفت: هر اقدامی که برای تجلیل از بزرگی و عظمت شهید سلیمانی صورت گیرد باز هم نمی تواند قدردان رشادت های این قهرمان و پهلوان مبارزه با ظلم و کفر شود.

انتهای پیام/م

آخرین مطالب