نماینده ولی فقیه در استان همدان در مراسم پاسداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی:

شهید حاج قاسم سلیمانی مظهر مقاومت در برابر ظالمین عالم است/  امنیت کشور را مدیون سردار سلیمانی ها هستیم

آیت الله حبیب الله شعبانی با بیان اینکه اراده شهید حاج قاسم سلیمانی تابع اراده رهبری بود، گفت: سردار شهید سلیمانی به خاطر دفاع از ناموس، نادیده گرفتن قدرت های پوشالی و صلابتش مقابل قدرتهای مستکبر، به عنوان مظهر مقاومت در برابر ظالمین عالم شناخته شد.

به گزارش عصر همدان؛ نماینده ولی فقیه در استان همدان در مراسم پاسداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که پیش از ظهر امروز در میدان امام خمینی ره همدان برگزار شد، ضمن قدردانی از مردم شهید پرور همدان در اجتماع بی نظیر امروز، اظهار کرد: این سیل خروشان جمعیت نشان دهنده زنده بودن آرمان های امام راحل و نشانگر، یکی بودن راه و مسیر شهید سلیمانی و مردم است.

وی با اشاره به حمله تروریستی آمریکا به سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: سردار شهید سلیمانی به خاطردفاع از ناموس، نادیده گرفتن قدرت های پوشالی و صلابتش مقابل قدرتهای مستکبر، به عنوان مظهر مقاومت در برابر ظالمین عالم شناخته شد.

آیت الله شعبانی با تاکید بر امنیت کشور افزود: کشور ما در منطقه ای پر خطر، از بیشترین امنیت برخوردار است و ما این امنیت را مدیون سردار سلیمانی ها هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به تبعیت بی قید و شرط سردار از ولایت فقیه گفت: اراده او تابع اراده رهبری بود و بزرگترین شاخص شخصیتی حاج قاسم تبعیت از ولایت زمان بود.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه محبوبیت حاج قاسم به خاطر صداقتش با مردم بود، تاکید کرد: رابطه حاج قاسم سلیمانی با خدا باعث شد یک جهان دلداده این فرد باشند.

وی ادامه داد: دشمنان بدانند حضور مردم در این مراسمات بیانگر پویایی نظام اسلامی است، مردم خواهان انتقام هستند و افق نگاه مردم ایران دفاع از مستضعفین عالم در سراسر جهان است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه سردمداران امریکایی با حقیقت انسانی به نام شرافت غریبه اند، گفت: ترور یک سردار که مهمان رسمی یک کشور است در طول تاریخ سابقه ندارد و این جنایت فقط از امریکای خونخوار برمی آید.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه آمریکا می‌داند قدرت ایران متصل به مبدا قدرت الهی است و به همین دلیل تن امریکا به لرزه افتاده، عنوان کرد: شهادت سردار سلیمانی برکت‌های فراوانی از جمله وحدت و انسجام برای مردم ایران خواهد داشت.

وی افزود: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی وحدتی را در بین اقشار مختلف جامعه ایجاد کرده که دفاع از آرمان‌ها، اعلام انزجار از مستکبر جهانی و دفاع از مستضعفین نتیجه این وحدت است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار کرد: انسجام در بین مستضعفین جهان چون بحرین، لبنان، سوریه و یمن نشان دهنده دشمن مشترک ما و جهانیان است که باید قدر این اتحاد را بدانیم.

آیت الله شعبانی با اشاره به خیانت امریکا در برجام تاکید کرد: در طول ۴۰ سال هر اتفاق شومی که در کشور رخ داده ردپای آمریکا را می توان دید و به حق باید گفت که او فرعون زمان است.

وی با بیان اینکه خواسته همه مردم انتقام سخت از دشمن است، گفت: امریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی در حال حاضر فهمیده است که چه غلط بزرگی مرتکب شده، چرا که ترور سردار یک ملت که مهمان رسمی یک کشور بود، خلاف مقررات بین المللی است.

انتهای پیام/ا وف

آخرین مطالب