فرماندار رزن:

دشمن به دنبال نا امید کردن جوانان است/ پیشرفت های نظام باید برای مردم تبیین شود

سید رضا سلامتی با بیان اینکه برای جلوگیری از نا امید شدن مردم و تبیین دست آوردهای جمهوری اسلامی باید به میدان بیاییم، گفت: باید به جوانان و مردم بگوییم که این انقلاب و خاک چگونه حفظ شده است.

به گزارش عصر همدان؛ فرماندار رزن در نشست شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی، با اشاره به سالگرد حماسه عملیات کربلای ۴ اظهارکرد: مظلومیت شهدای ما در این عملیات به قدری سنگین و سخت است که شاید برای بازگو کردن آن به مردم دچار مشکل شویم.

وی با بیان اینکه در بیان رشادت های دفاع مقدس باید واقعیات را بیان کنیم، افزود: شهدای ما توسط سنگدل ترین انسانهای تاریخ در عملیات کربلای ۴ با دست های بسته به شهادت رسیده اند.

فرماندار رزن افزود: باید به جوانان و مردم بگوییم که این انقلاب و خاک چگونه حفظ شده است.

سلامتی با اظهار اینکه شهر خرمشهر در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دو بار توسط دولت های استعماری اشغال شده است، تصریح کرد: این جوانان با مظلومانه ترین شکل جان خود را تقدیم نهال انقلاب و میهن کردند اما اجازه تعدی و تجاوز را ندادند.

فرماندار رزن گفت: عملیات کربلای ۴ یکی از ماندگارترین صحنه های تاریخ ملت ایران است.

وی نا امید کردن جوانان و مردم را بزرگترین حربه دشمن در شرایط فعلی دانست و افزود: باید با بیان دستاورد های انقلاب و رشادت‌ های بی نظیری همانند عملیات کربلای ۴ این نقشه دشمن را خنثی کرد.

سلامتی بیان پیشرفت های شگرف و جهشی انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف را پادزهر توطئه دشمنان عنوان کرد و گفت: همه ما برای جلوگیری از نا امید شدن مردم و تبیین دست آوردهای جمهوری اسلامی باید به میدان بیاییم.

انتهای پیام/ م

 

آخرین مطالب