بیشترین بازدیدها

یادداشت

مظلومیت تولید در همدان / مدیرانی که شعار اقتصاد مقاومتی سر می دهند عملا حمایت نمی کنند

مدیر عامل شرکت تولیدی آریا کوب الوند در همدان گفت: تولید در ایران و به خصوص استان همدان مظلوم واقع شده است و مدیرانی که در همدان شعار اقتصاد مقاومتی سر می دهند عملا چیزی نمی بینیم و حمایتی که باید از تولید کننده شود بسیار کم است.

غلامرضا نورمحمدیان مدیر عامل شرکت آریا کوب در گفتگو با خبرنگار عصر همدان با بیان اینکه این شرکت ارائه دهنده مواد شوینده در استان است اظهار داشت: شرکت آریا کوب با نام تجاری دنیرا دومین خط تولید مجموعه و حدود دو سال است که مشغول فعالیت است.

وی با اشاره نوسانات قیمت در بازار گفت: خط تولید اول محصولات درب و پنجره پی وی سی بود که بعلت تورم بازار نتوانستیم ادامه دهیم و این شرکت جایگزین خط تولید اول شد .

نورمحمدیان ادامه داد: تمام واحدهای تولیدی امروزه با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و کمتر واحدی است که نوسانات روی خط تولید آن بی تاثیر باشد.

مدیر عامل شرکت تولیدی عنوان کرد: در تولید محصولات شوینده مشتری فقط به کیفیت کالا توجه می کند و ما سعی کردیم انواع محصولات با اسانس های مختلف در اشکال متفاوت با کیفیت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهیم.

وی با تاکید بر افزایش سه برابری مواد اولیه گفت: تولید در ایران و به خصوص استان همدان مظلوم واقع شده است و مدیرانی که در همدان شعار اقتصاد مقاومتی می دهند عملا چیزی نمی بینیم و حمایتی که باید از تولید کننده شود بسیار کم است.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب