راه‌اندازی دومین مرکز ملاقات فرزندان طلاق با والدین

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان گفت: دومین مرکز ملاقات  فرزندان طلاق با والدین در موسسه  سایبان مهر همدان راه‌اندازی شد.

مهدی الماسی امروز در گفتگو با خبرنگار عصر همدان در خصوص اجرای طرح مرکز مهر خانواده اظهار کرد: توجه به ظرفیت‌های ناظر بر تحکیم خانواده با توسعه کمی و کیفی مراکز ملاقات فرزندان طلاق در استان همدان به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان انجام شد.

وی افزود: در اجرای تبصره ماده ۴۱ قانون حمایت خانواده و ماده ۶۸ آیین نامه مربوط به فرزندان طلاق این معاونت نسبت به توسعه کمی و کیفی مراکز ملاقات فرزندان طلاق در استان همدان اقدام کرده است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان ادامه داد: در همین راستا دومین مرکز ملاقات فرزندان طلاق با والدین در موسسه سایبان مهر راه‌اندازی شده است تا والدین طلاق به سهولت بتوانند نسبت به برقراری ملاقات با فرزندان خود اقدام کنند.

الماسی هدف از ایجاد مراکز ملاقات فرزندان طلاق را در راستای آرامش روحی و روانی کودکان دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم این مرکز محیطی مساعد برای رشد فضایل اخلاقی و تربیتی کودکان خانواده‌های درگیر مسئله طلاق را فراهم آورند.

انتهای پیام/ف

 

آخرین مطالب