مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان خبر داد؛

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان  از برگزاری  شانزدهمین نمایشگاه دست بافته های سنتی، تابلو فرش، گلیم و جاجیم از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان همدان خبر داد.

حمید گلی پور در گفتگو با خبرنگار عصر همدان اظهار داشت: شانزدهمین نمایشگاه دست بافته های سنتی، تابلو فرش، گلیم و جاجیم از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان همدان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شرکت بیشتر استان های کشور در این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه تعداد ۶۱ واحد از شهرها و استان های همدان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد، اصفهان، آذربایجان غربی، نائین، فارس، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، گلستان، سنقر و مرکزی محصولات خود را در فضایی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در معرض دید مخاطبان قرار می دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی عنوان کرد: محصولات این شرکت کنندگان شامل انواع فرش دستباف اردکان، یزد و کاشمر، انواع فرش و تابلو فرش ابریشم قم، فرش های نفیس تبریز، فرش افشار و بیجار، فرش اصفهان و نائین، گزل بافت قشقایی، انواع فرشهای چله ابریشم و کرک و گل ابریشم، فرش های گیاهی سنندج، انواع گلیم و گبه، انواع فرش های بختیاری و دیلمه، اراک، ساروق و جیریا می شود که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره ی وسیعی را شامل می شود.

گلی پور با تاکید بر حضور پر رنگ همدانی ها در نمایشگاه فرش افزود: مراسم افتتاح این نمایشگاه در روز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه، ساعت ۱۶ و با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ ساعت بازدید از نمایشگاه همه روزه ۱۵ تا ۲۱ و در روز جمعه به صورت یکسره ۱۰ تا ۲۱ می باشد.

انتهای پیام/ آ.د

آخرین مطالب