بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار شهرستان اسدآباد:

۱۰ نفر طی ۳ روز در حوزه انتخابیه اسدآباد داوطلب مجلس یازدهم شدند 

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: از ابتدای ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی طی ۳ روز ۱۰ نفر از حوزه انتخابیه اسدآباد ثبت نام کرده‌اند.

مجید درویشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به ثبت نام ۱۰ نفر داوطلب در حوزه انتخابیه اسدآباد، اظهار کرد: امسال ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز دهم آذرماه آغاز شده و تا پایان روز ۱۶ آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی با تشریح شرایط شغلی ثبت‌نام کنندگان در این حوزه انتخابی گفت: از بین ۱۰ نفر ثبت نام کننده داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی۴ نفر کارمند، ۲ نفر استاد، ۲ نفر فرهنگی، یک نفر بازنشسته و یک نفر پزشک است.

فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه تاکنون ثبت نام کننده ای از قشر بانوان در این شهرستان نداشته‌ایم تصریح کرد: طی این مدت تمام ثبت‌نام کنندگان در این حوزه مرد هستند.

وی به مدرک تحصیلی ثبت‌نام کنندگان اشاره کرد و افزود: از بین ثبت نام کنندگان ۹ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و یک نفر دارای مدرک دکترا است.

درویشی با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات‌ سال‌های گذشته بیان کرد: امسال نیز مردم اسدآباد با حضور حداکثری، انتخاباتی پر شوری را در این شهرستان رقم خواهند زد.

وی یادآور شد: امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی در راستای اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باشعار قانونمداری، بی طرفی و انسجام ملی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب