بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان:

درگیری ۳ دانش‌آموز منجر به مجروحیت ۲ تن از آنها شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان ازدرگیری ۳ دانش‌آموز و مجروحیت ۲ تن از آنها در یکی از خیابان‌های اصلی شهر خبر داد.

حسین بشری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار عصر همدان از مجروح شدن دو دانش‌آموز در یک درگیری خبر داد و اظهار کرد: ظهر امروز خبری مبنی بر درگیری سه جوان ۱۵ ساله در یکی از خیابان‌های اصلی شهر به پلیس ۱۱۰ گزارش شد که همکاران ما به سرعت در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

وی با بیان اینکه این سه جوان در خیابان باباطاهر با یکدیگر درگیر شده بودند گفت: به دنبال بالا گرفتن درگیری این خبر توسط شهروندان به پلیس ۱۱۰ گزارش شد که متأسفانه دو جوان در این ماجرا با سلاح سرد مجروح شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان بیان کرد: یکی از مجروحان بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مجروح دیگر که از ناحیه دست آسیب دیده بود پس از انتقال به کلانتری برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شد.

وی با تأکید بر اینکه حال هر دو مجروح این درگیری خوب است افزود: اکنون مأموران انتظامی برای تحقیقات بیشتر و تشکیل پرونده در بیمارستان حضور دارند.

بشری با بیان اینکه به منظور اخذ نظر پزشکی مصدومان به پزشکی قانونی ارجاع خواهند شد خاطرنشان کرد: هنوز انگیزه این سه جوان از این درگیری مشخص نیست؛ با انجام تحقیقات پرونده در این خصوص تشکیل و به منظور رسیدگی به مقام قضائی ارجاع می‌شود.

انتهای پیام/ذ

آخرین مطالب