بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه رزن خبر داد؛

کارگاه آموزش خبر نویسی و سواد رسانه در رزن برگزار شد

آخرین ویرایش در:
مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه رزن گفت :دوره یک روزه آموزش خبرنویسی و سواد رسانه در رزن برگزار شد.

طیب سعیدی، مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه رزن در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان عنوان کرد: به منظور تقویت و افزایش توانایی بسیجیان،گردانهای سایبری و علاقه مندان به حضور در فضای رسانه این دوره یک روزه برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این دوره از اساتید مجرب و استانی استفاده شد گفت : برای آموزش خبرنویسی از معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای استان همدان بهره مند شدیم.
سعیدی با اشاره به ضرورت بهره مندی فعالین حوزه سایبری از اطلاعات عمیق رسانه ای و سواد رسانه افزود: به همین منظور با حضور مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان همدان به بررسی شگردهای عملیات روانی و پشت پرده حوادث اخیر کشور پرداخته شد.

مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه رزن حضور فعال و با انگیزه بسیجیان و گردانهای سایبری در این کارگاه را مایه امیدواری و انگیزه دانست و تاکید کرد: تلاش شد با فراهم کردن فضای نقادی آموزش ها با درک شرایط کشور صورت گیرد.

وی جریان شناسی رسانه و آموزش تولید محتوا در فضای توییتر را از دیگر مباحث طرح شده در این دوره بر شمرد و خاطرنشان کرد: این دوره ها در فواصل زمانی مشخص برای تعداد دیگری از بسیجیان و اعضای گردانهای سایبری نیز برگزار خواهد شد تا بتوانیم تاثیرات مثبت حضور جوانان انقلابی و دغدغه مند را در عرصه رسانه ای و سایبری کشور شاهد باشیم.

سعیدی آموزش سواد رسانه در مدارس و مساجد را از مهمترین برنامه های مرکز فضای مجازی بسیج در یک سال گذشته عنوان کرد و افزود: این برنامه محوری در سال پیش رو نیز با قوت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/م

آخرین مطالب